אינספירה טכנולוגיות השלימה בהצלחה ניסוי השוואתי לבחינת משאבת הטכנולוגיה שלה

הטכנולוגיה אותה מפתחת החברה היא מכשיר ה - ART, המשמש כריאה חיצונית. ה - ART מתוכנן כך שניתן יהיה לטפל בחולים בעודם ערים

מערכת ספונסר 18/08/2021 17:27

א+א-

אינספירה טכנולוגיות, חברת הזנק ישראלית בתחום המכשור הרפואי, הודיעה היום כי השלימה בהצלחה ניסוי השוואתי לבחינת משאבת הטכנולוגיה אותה היא מפתחת אל מול משאבות מובילות בשוק. נקודת ציון דרך זו מקרבת את החברה לשלב הייצור.

אינספירה טכנולוגיות מפתחת מערכת לחמצון חוץ גופי מוקדם של מערכת הדם לצורך תמיכה נשימתית בחולים עם כשל נשימתי אשר ממשיכים להתדרדר על אף שימוש באמצעי הנשמה לא פולשניים. הטכנולוגיה אותה מפתחת החברה היא מכשיר ה - ART, המשמש כריאה חיצונית. ה - ART מתוכנן כך שניתן יהיה לטפל בחולים בעודם ערים, במטרה למנוע טיפול יקר ומסוכן במכונת הנשמה פולשנית.

המשאבה היא רכיב ליבה של כל מערכת חמצון דם חוץ גופית. רכיב זה כולל מנוע וראש מנוע. המשאבה שואבת דם לחמצון חוץ גופי, כאשר בזמן פעולת המכשיר כולו, הריאות הפגועות נחות ומתאוששות. המבחן ההשוואתי הוא ציון דרך חשוב בבחירת הדגם המיטבי ביותר עבור מערכת ה - ART.

במהלך המבחן, המשאבה הקניינית שפיתחה החברה הושוותה לשתי משאבות צנטריפוגליות מובילות בשוק. כל המשאבות עוצבו במטרה להפחית את הנזק שנגרם לדם בתהליך החמצון החוץ גופי (יצירת המוליזה). הניסוי אשר בוצע במעבדת החברה ברעננה בוצע בהתאם לתקן בינלאומי להערכת המוליזה במשאבות דם. בניסוי המעבדה נבחנה רמת ההמוליזה במשאבת דם צנטריפוגלית כאשר הושוו מספר תרחישי פעולה.

דגי בן-נון, מנכ"ל אינספירה טכנולוגיות: "המשאבה היא אחד מרכיבי הליבה של מערכת ה - ART. הניסוי הוא נקודת ציון דרך חשובה לחברה שכן הוא מאפשר לנו להתקדם לשלב היצור".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה