סייברוואן מתקדמת לקראת הנפקה בבורסת נאסד”ק

תחתום עם בנק השקעות ורואי חשבון ישראלים ואמריקאים במטרה לבצע רישום או הנפקה; אמש דיווחה החברה על הסכם עם חבת רפלקס להתקנת 250 מערכות SaverOne

חדשות ספונסר 30/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת הטכנולוגיה סייברוואן, שפיתחה מערכת המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, הודיעה הבוקר לבורסה כי היא מממשיכה להתקדם לעבר הנפקה או רישום בבורסת נאדס"ק.

 

על פי ההודעה, דירקטוריון החברה את הסמיך את יו"ר הדירקטוריון ואת מנכ"ל החברה לחתום עם בנק השקעות ואנשי המקצוע הרלוונטיים - רואי חשבון , עורכי דין ישראלים ואמריקאים, במטרה לבצע את הליך הנפקת החברה בנאסד"ק.

 

כזכור, לפני מספר חודשים החליט דירקטוריון סייברוואן להקים ועדה על מנת לבחון היבטי הנפקה ורישום בבורסת נאסד"ק, בעקבות פניות שקיבלה החברה ממספר גופי השקעות אמריקאים, והוא הסמיך את ועדת הדירקטוריון לבחור את הבנק המלווה לתהליך.

 

לפני יומיים הודיעה החברה כי חתמה על הסכם להתקנת 250 מערכות SaverOne עם חברת פלקס ישראל, קבלנית שירותי הייצור האלקטרוני הגדולה בישראל, אשר לה כ-200,000 עובדים ברחבי העולם וכ-4,000 עובדים בישראל.

 

ההסכם נחתם לאחר הצלחת הפיילוט שבוצע בפלקס והסתיים החודש. חברת פלקס החליטה להתקין את מערכת SaverOne בכלל הצי שלה, המונה כ-250 רכבים, במספר אתרי חברת פלקס בישראל. בשלב הראשון תותקן המערכת ב-80 מרכבי הצי שלה. בכוונת חברת פלקס גם להציג את מערכת SaverOne לסניפים נוספים של פלקס בעולם, דבר שלהערכת סייברוואן עשוי לסייע לחדירתה של המערכת לשוק העולמי.

 

ההסכם המסחרי שנחתם עם פלקס מתווסף להזמנות קיימות של 250 מערכות שהתקבלו מקבוצת מילניום ו-51 מערכות אותן תספק סייברוואן לחברת פרונרי ישראל.

 

מערכת סייברוואן נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש- 25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תודהההה לכם

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אורי עסיס 30/06/2021 11:53