שמואל סלבין, יו"ר סלע קפיטל קרדיט: אבישי פינקלשטיין

סלע קפיטל נדל”ן נכנסת לתחום היזמות

רוכשת 50% בקרקע במתחם הבורסה ברמת גן ב-50 מיליון שקל המיועדת למשרדים ומסחר; הרווח היזמי צפוי לעמוד על כ-18% מהיקף הפרויקט

חדשות ספונסר 28/06/2021 12:12

א+א-

קרן הריט סלע קפיטל נדל"ן מרחיבה את פעילותה ונכנסת לראשונה לתחום היזמות. הקרן הודיעה היום על רכישת קרקע ברחוב תובל במתחם הבורסה ברמת גן, בתמורה ל-50 מיליון שקל. הרכישה בוצעה ע"י רכישת זכויות בעלות ממספר בעלי קרקעות, וכוללת את כל זכויות הבנייה הקיימות. במסגרת הרכישה נחתם הסכם שיתוף לתכנון מימון, בינוי, השכרה וניהול משותף של כל המבנה.

 

הקרקע מוגדרת לפי תוכנית מתאר למתחם הבורסה; קרקע המיועדת לבניה גבוהה מאוד למשרדים ומסחר עם פוטנציאל להשבחה נוספת. לקרקע זכויות בניה מאושרות, בהיקף כולל של כ-46,100 מ"ר מהם 33,900 מ"ר מיועדות למשרדים, 1,044 מ"ר לשטחי מסחר, 9,200 מ"ר לשטחי חניה ושירות ו-1,945 מ"ר לטובת הציבור. את הרכישה מתכוונת סלע נדל"ן לממן באמצעות מזומנים שבקופת החברה.

 

שווי הפרויקט הבנוי צפוי להסתכם בכ-600 מיליון שקל, מתוכם החלק של סלע נדל"ן עומד על כ-50% והרווח היזמי צפוי לעמוד על כ-18% מעלות הפרויקט. הכנסות החברה משכ"ד שנתי צפוי להיות בהיקף של כ-21 מיליון שקל, לסלע נדל"ן בלבד.

 

התשואה הצפויה מוערכת בכ-7% בנוסף לרווח היזמי וכן רווחיות גבוהה נוספת הנובעת מכך שבגלל שמדובר בקרן ריט, היא נהנית מ עלויות מימון נמוכות.

 

גדי אליקם, מנכ"ל סלע קפיטל נדל"ן: "אנו שמחים להציף ערך נוסף בחברה ע"י כניסה לתחום היזמות עם רכישת הקרקע ברמת גן. זוהי הפעם הראשונה שסלע נדל"ן מנצלת את ניסיונה ויכולותיה בתחומי הנדל"ן והפיננסיים ונכנסת לתחום זה במיקום מרכזי עם פוטנציאל השבחה משמעותי."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה