המסחר בבורסת ת”א ננעל בעליות קלות

מדד ת"א 35 עלה 0.27% ומדד ת"א 90 עלה 0.36%. מקרב הסקטוריאליים: מדד הנפט והגז בלט כשעלה 0.91%, מדד הבנקים ירד 0.36%

מערכת ספונסר 22/06/2021 12:12

א+א-

הבורסה בת"א נסגרה היום במגמה חיובית מתונה. מדד ת"א 35 עלה 0.27%, ת"א 90 עלה 0.36% ומדד ת"א 125 עלה בשיעור של 0.34%. באשר למדדים הסקטוריאליים, מדד הנפט והגז בלט כשעלה 0.91%, מדד התקשורת וטכנולוגיות המידע עלה 0.75%, הביטוח עלה 0.37% ות"א טכנולוגיה עלה 0.15%. בגזרת הירידות: מדד הביומד ירד 0.95%, מדד הבנקים ירד 0.36%, הנדל"ן ירד קלות כ – 0.25%.

מניות לאומי, איי.סי.אל, נייס, בזק וקבוצת דלק, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בעלייה. מניות פועלים, דיסקונט ומזרחי טפחות, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בירידה.

עלייה בולטת נמדדה היום במניית אודיוקודס שעלתה 5.52%. אחריה עם שיעורי עליות בולטים היום: נפטא, אופקו הלת’, תדיראן הולדינגס, מקס סטוק, אנלייט אנרגיה, נייס וקבוצת דלק.

את שיעורי הירידות הגדולים הובילה היום מניית אקסיליון שצללה 36.71%, ואחריה ירדו מניות אלקטריאון, אקוואריוס מנוע, אלוט, אפריקה מגורים, אזורים, אוגווינד ואקופיה.

היקף המסחר היום עמד על כ – 1.41 מיליארד ₪.

בניו יורק נפתח יום המסחר ביציבות ובאירופה מגמה דומה, עם נטייה לעליות קלות של השערים המרכזיים.

בזק בחרה בחברת אקסל סולושנס בשיתוף Saegamcom כספקית נתב הסיבים החדש Be Fiber. מדובר בנתב סיבים מתקדם שנבנה לקראת הכניסה של בזק לעולם הסיבים האופטיים.

 וויטסמוק מדווחת כי הוארכה תקופת המו”מ למיזוג עם MyElla. על רקע התקדמות הסיכומים בין הצדדים, נקבע כי המו"מ ימשך עד 23 ביולי.

 לאומי שוקי הון: "מותירים את ההמלצה למניית אנרג’יאן על ’החזק’, מעדכנים את מחיר היעד ל- 39.5 שקלים, המשקף אפסייד של 9.5%".

נתוני העושר של בנק קרדיט סוויס מצביעים גידול במספר המיליונרים בעולם. למרות מגפת הקורונה, סך העושר העולמי צמח בשיעור של 7.4%, מספר המיליונרים בעולם הגיע ל 56.1 מיליון.

 אראסאל הודיעה כי קיבלה הזמנה בסך 1.25 מיליון שקלים: במסגרת זו החברה תספק ללקוח מקומי מערכות בקרת טמפרטורת מנוע סילון.

בלייד ריינג’ר מדווחת על השלמה ניסוי ראשוני מוצלח ברחפן הרובוטי Plover. הניסוי בוצע באתר של חברת שיכון ובינוי לייצור חשמל מפאנלים סולאריים, בדרום הארץ.

נאייקס ממנה את שגית מנור לסמנכ”לית הכספים של החברה. מנור מצטרפת לחברה לאחר שכיהנה כמנכ"לית הסטארט אפ Nyotron העוסק בתחום הסייבר וממוקם בסן פרנסיסקו. לפני כן, כיהנה כסמנכ"לית ומנהלת פיננסית בחברת וריפון.

 לוינסקי עופר מקדמת הקמה של שני מגדלי משרדים ומסחר במיקום אסטרטגי בחולון. בכוונת החברה להתחיל בעבודות הבנייה בזמן הקרוב, זאת לאחר שהתקבל היתר להריסת המבנה הקיים.

 סאטקום מערכות השלימה את השלב המוסדי בהנפקת אג”ח להמרה. מחיר הפתיחה ליחידה במכרז עמד על 950 שקלים ולאור ביקושי היתר מחיר הסגירה עמד על 960.5 שקלים ליחידה.

 אינרום השלימה את העסקה לרכישת מניות המיעוט בחברת נירלט. במסגרת העסקה רכשה אינרום את אחזקות הקיבוצים ניר עוז ונירים, המהוות 37.8% בנירלט צבעים, בתמורה להקצאת 13% מהון מניות אינרום.

מנועי בית שמש מודיעה על פרויקט משמעותי עם לקוח קיים. החברה תייצר חלקים למנוע סילון חדש ליצרנית חלקים למנועים תעופתיים באירופה בהיקף של 45 מיליון דולר ולתקופה של 21 שנה.

בנק הפועלים רוכש את אחד המגדלים בפרויקט ”ויתניה תל אביב” בעסקה של כ - 1 מיליארד שקל. הבנק רוכש 60 אלף מ"ר בשלב ג’ של הפרויקט הכוללים מגדל בן 40 קומות משרדים מעל קומת קרקע, וכן בניין בן 5 קומות שייבנה בצמוד למגדל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה