קרדיט: canabotech

IPO

ירוק עולה: חברת קנבוטק יצאה להנפקה

החברה תנסה לגייס עד 35 מיליון ש"ח, לפי שווי של כ-134 מיליון ש"ח; זוהי החברה הראשונה בישראל שגייסה ישירות מהציבור תחת תשקיף וכעת היא מתכוננת להנפקה נוספת ולרישום למסחר בבורסה

חדשות ספונסר 15/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת הביו-מדיקל מהרצליה העוסקת במחקר ופיתוח למוצרים רפואיים מבוססי קנאביס ופטריות מרפא מכוונת להנפקה לפי שווי חברה של כ- 134 מיליון ש״ח, ובסיומה תפעל להירשם בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 

הטכנולוגיה של קנבוטק מבוססת על שילוב של חומרים ייחודיים מצמח הקנאביס ותערובות של פטריות מרפא. השילוב הזה פועל על שני מנגנונים מרכזיים בגוף - מערכת החיסון והמערכת האנדוקנבינואידית, שלתפיסת קנבוטק השפעה עליהם תעניק פתרונות ייחודיים לעולם הרפואה ותסייע לחולים בסרטן, דלקות שונות וכאבים כרוניים.

 

על פי הערכות בשוק ההון, החברה תנסה לגייס עד 35 מיליון ש"ח והיא מכוונת לשווי של כ-134 מיליון ש"ח (לפני הכסף). תמורת ההנפקה צפויה לשמש את החברה למימון פעילותה העסקית השוטפת, פיתוח פעילות השיווק והמכירה ובכלל כך - הרחבת פעילות המחקר והפיתוח של החברה.

 

את ההנפקה מובילה סייבל שוקי הון ומלווים אותה עו"ד רונן ציטבר ממשרד ציטבר גלאור ושות׳ ומשרד רואי החשבון דלויט.

 

מיום הקמתה של קנבוטק, הושקעו בחברה כ-21 מיליון ש״ח. באוקטובר 2019 סיימה קנבוטק את גיוס ההשקעות הראשון שלה, שנרשם כשיא לגיוסי המונים בישראל, עם השקעה של 6.3 מיליון ש"ח מ-600 משקיעים פרטיים. בנובמבר 2020 קיימה החברה סבב גיוס שני של כ-13 מיליון ש"ח שגויסו מהציבור, חרף מגפת הקורונה והשפעותיה.

 

מנכ״ל החברה הוא אלחנן שקד, ששימש בעבר כמנהל חטיבת מוצרי הצריכה העולמית של חברות אגיס ופריגו והיה אמון בין היתר על פיתוח וניהול המותגים נטורל-פורמולה, קרליין ונקה. שקד ייסד את קנבוטק בתחילת 2019 ומאז הוביל אותה לצמיחה ולפיתוח של 35 מוצרים שונים תוך זמן קצר.

 

לאחרונה החלה החברה בשיווק ומכירות של מוצריה באנגליה, והיא מתכוונת להתחיל בשיווק במקומות נוספים בעולם בחודשים הקרובים. כמו כן, הציפייה היא שבתחילת שנת 2022, ניתן יהיה לראות חלק ממוצרי קנבוטק ברשתות הפארם בישראל בכפוף להליך הרגולטורי להוצאת ה-CBD מרשימת החומרים שבפקודת הסמים המסוכנים - עניין שנמצא בתהליך חקיקה בימים אלו.

 

 

 

 

במקביל לפיתוח סל המוצרים, פיתחה קנבוטק אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית ולמידת מכונה הסורקת את תווי הפנים של הלקוח ויודעת לקרוא מדדי גוף חיוניים. על בסיס ניתוח מדדים אלו, מבצעת קנבוטק תהליך של התאמה אישית של הטיפול לכל מטופל ומנגישה לו  דרכי פעולה לשמירה על אורח חיים בריא יותר. בנוסף מקבל המשתמש המלצות רכישה קונקרטיות ומותאמות אישית בחנות המקוונת של החברה, כמו גם מעקב רציף ופידבק בכל סריקה מחדש.

 

ע״פ שקד, אחת החוזקות המרכזיות של החברה היא היכולת לזהות צורך אמיתי בעולם הבריאות ולהעביר אותו אינטגרציה עם טכנולוגיות שמתאימות לאותם הצרכים.

 

קנבוטק היא החברה הראשונה בישראל שגייסה ישירות מהציבור תחת תשקיף וכעת היא מתכוננת להנפקה נוספת שלאחריה החברה תפעל להירשם למסחר בבורסה בתל אביב. בזמן הקצר שבו קיים תחום מימון ההמונים בישראל הספיקה קנבוטק להפתיע ולקבוע שיאים בתחום של גיוס הון מהציבור הרחב במסגרת הפלטפורמות הדיגיטליות.

 

לאחר שני הגיוסים שכבר ביצעה, הציגה קנבוטק יכולת לשמור על קשר עם קבוצה גדולה של משקיעים פרטיים שפיתחו אמון גבוה וחיבור עמוק לחברה ולחזון כפי שהיא מציגה אותו. ע"פ המנכ"ל שקד, המשקיעים הפרטיים של החברה והאמון שלהם בחברה הם נכס גדול, שמייצר אמון ציבורי בחברה ומאפשר לגייס הון לשם תפעול החברה והנעתה קדימה על פי היעדים.

 

תשקיף המדף של קנבוטק אושר ופורסם והיא פתחה בהנפקה אשר תימשך עד ה- 30.6. בסיום ההנפקה, קנבוטק תפעל להירשם לראשונה למסחר בבורסה הישראלית- דבר שטרם נעשה במסלול כזה ובאופן כזה בישראל.

 

למעוניינים להשקיע 25,000 ש"ח ומעלה ניתן לתאם שיחה טלפונית אישית עם הנהלת החברה המגייסת ולהשאיר פרטים בקישור: https://bit.ly/3wrGhgx. כמו כן, אתם מוזמנים להצטרף למפגש זום בלעדי למשקיעי ספונסר בתאריך 20.6.21 בשעה 20:30 שם תפגשו את הנהלת החברה לקראת ההנפקה הצפויה.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    שווה השקעה

    חברה עם מעוף וצוות מיקצועי ,להערכתי העתיד ורוד....מושקע וממליץ להשקיע....

    ovadia 20/06/2021 11:30