מגמה מעורבת בפתיחת המסחר, מדד הבנקים עולה 0.6%

תל אביב 35 יורד 0.33%; אלטשולר שחם מזנק 4%; אינטרקיור קופצת 13%; אמות יורדת 1.5% אחרי הדוחות; פתיחה מעורבת באירופה; מגמה מעורבת בחוזים העתידיים

חדשות ספונסר 10/05/2021 10:25

א+א-

יום המסחר השני לשבוע זה נפתח במגמה מעורבת ובהמתנה למגמה בשוקי העולם שמתחילים היום שבוע מסחר חדש, ועל רקע המתיחות הבטחונית הגוברת בהר הבית, כאשר היום יחגגו בבירה את יום ירושלים ובדרום הארץ, שם חזרו שיגורי רקטות לעבר אשקלון ושדרות. 

 

באסיה נפתח שבוע המסחר הבוקר במגמה מעורבת. הניקיי היפני עולה 0.5% בעוד מדד שנחאי נסחר ללא שינוי (0.06%) והנג סנג יורד 0.3%. החוזים העתידיים בניו יורק נסחרים בשעה מוקדמת זו במגמה מעורבת, אחרי סגירה חיובית בסוף השבוע ושיאים חדשים בדאו ג’ונס.

 

עונת הדוחות בתל אביב מתחממת. היום יפרסמו את תוצאותיהן לרבעון הראשון של 2021 אמות ומג’יק ובהמשך השבוע ידווחו גם אלוט, פריגו, ראדא, אבגול, וואן, טאואר, מטריקס, מניבים ועוד רבות אחרות. 

 

אמש הסתיים המסחר בתל אביב בעליות שערים. מדד תל אביב 35 עלה 0.5%, תל אביב 125 הוסיף 0.75%, מדד הנפט טיפס 0.6%, מדד הבנקים עלה 0. 5% ומדד הנדל"ן התחזק 0.7%. מניות פז נפט ריכזו עניין עם עליה של 10.4% אחרי דיווחים בעיתונות הכלכלית על ניסיון רכישה של גרעין השליטה בחברה. החברה אישרה בהודעה לבורסה שקיבלה פניות והצעות לעניין רכישת מניותיה וכי בשלב זה הדירקטוריון טרם החל לדון בהצעות אלה. 
 
מניית עדיקה צללה 9.2% אחרי שהחברה דיווחה שהמנכ"ל רועי הסל יסיים את תפקידו אחרי שנה בתפקיד, בהתאם לסיכום המקורי איתו. אריאל אלפסי שכיהן כמשנה למנכ"ל עד כה. אייל גרינברג המשמש כדירקטור בחברה מונה לראש ועדה שתלווה את החברה עד למינוי מנכ"ל קבוע.
 
אפולו פאוור, המייצרת יריעות סולאריות, חתמה על הסכם מפורט עם תדיראן סולאר, בהמשך לדיווחים קודמים על מזכר הבנות שחתמו השתיים במרץ. על פי ההסכם, אפולו תעניק לתדיראן בלעדיות לשלוש שנים בכל הקשור לשיווק והפצה בישראל של מוצרים סולאריים שפיתחה. מניית אפולו קפצה 9.3% ומשלימה עלייה של כ-1900%(!) ב-12 החודשים האחרונים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה