מיזוגים ורכישות

טלרד רוכשת את פעילות חברת WaveIP ב-3 מיליון דולר

בנוסף לתמורה המיידית תשלם טלרד 1.5 מיליון דולר נוספים בארבע השנים הקרובות בהתאם לאבני דרך שסוכמו בין הצדדים; ההסכם כולל גם תשלומים שנתיים של טלרד לפי יעדי מכירות

חדשות ספונסר 04/05/2021 10:06

א+א- 2

חברת טלרד התקשרה בהסכם לרכישת פעילות חברת WaveIP, חברה ישראלית טכנולוגית בתחום הפתרונות האלחוטיים בפס רחב, תמורת 3 מיליון דולר. החברה הוקמה לפני כשני עשורים ומנוהלת על ידי אלי אביבי, והיא מאפשרת קישוריות פס רחב לאזורים בהם תשתיות התקשורת הקווית אינן עונות על צרכי הלקוחות.

 

בהתאם להסכם, טלרד תשלם סך של 1.5 מיליון דולר נוספים, שישולמו בארבעה תשלומים שנתיים לאחר השלמת העסקה, בכפוף לתנאים מסחריים מצטברים שהוסכמו בין הצדדים. וכן תשלם כ-1.5 מיליון דולר נוספים לאחר השלמת פיתוח מוצרי הדור הבא - WiFi 6.

 

בנוסף, ההסכם כולל גם תשלומים שנתיים מצד טלרד בכפוף ליעדי מכירות. את טלרד ייצגו ממשרד עורכי הדין מיתר, רונן בצלאל, קרן שדה ואורון בן חיים ואת WaveIP ייצגו ממשרד עורכי הדין אפרתי גלילי, אריאל בן חור.

 

מוטי אלמליח, מנכ"ל טלרד: "הרכישה הינה חלק ממהלך אסטרטגי להגדלת פוטנציאל הצמיחה של טלרד נטוורקס לאור הסינרגיה עם מוצרי ה BWA של החברה המנגישים אינטרנט לאיזורים כפריים ומרוחקים בעולם, באמצעות חיבור אתרי הסלולר ואספקת שירותי אפליקציות וידיאו ודאטה לעסקים וללקוחות פרטיים.

 

רכישה זו מצרפת לחברה פלטפורמה טכנולוגית חדשנית המרחיבה את פורפוליו המוצרים הקיימים עבור מפעילי ISP וטלקום בעולם באמצעות המוצרים והפתרונות האלחוטיים המובילים של חברת WaveIP. כחלק מרכישה זו אנו צופים מכירות חדשות לספקי תשתיות תקשורת ואינטרנט קיימים ופוטנציאליים בעולם. יכולות הפיתוח המיוחדות של החברה הנרכשת יאפשרו לטלרד לפתח את הדורות הבאים של הטכנולוגיה בתחום ה-Fix Wireless, Wifi 6 ,LTE 5G ועוד, למפעילי תקשורת בעולם.

 

אנו ממשיכים לבחון כל העת רכישות אסטרטגיות, כחלק מתוכנית הצמיחה של החברה שיאפשרו להרחיב את סל המוצרים והשירותים ללקוחותינו וזאת בהתאם לחזון שנקבע בדירקטוריון החברה להרחבת הפעילות וההובלה הטכנולוגית בכל מגזרי הפעילות של החברה בארץ ובעולם".

 

אלי אביבי, מנכ"ל WaveIP: "אני גאה להצטרף לקבוצת טלרד, מובילה עולמית בתחומי התקשורת, ולשלב את הפתרונות המובילים של WaveIP בתוך חברת טלרד במהלך שיהווה סינרגיה חזקה לפתרונות תקשורת מובילים ולמוצרי הדור הבא. רכישה זו משלבת את נקודות החוזק הטכנולוגיות שלנו עם נקודות החוזק של טלרד ותהווה מנוף אדיר ללקוחות הנוכחיים ולקהל לקוחות פוטנציאלי רב".

 

בחודש מרץ, דווחה טלרד את תוצאותיה הכספיות לשנת 2020, והציגה גידול של כ-18.6% בהכנסות בשנת 2020 לכ-181.1 מיליון דולר, ושיפור חד בשורה התחתונה עם רווח נקי השנתי של כ-8.6 מיליון דולר ו-EBITDA בשנת 2020 של כ-20.8 מיליון דולר.

 

חברת טלרד וחברות הבנות מגלקום, אואזיס, מרמנת, גאודע והחברות בדרום אמריקה פועלת כיום בשלושה מגזרי פעילות עיקריים: בתחום מוצרים, פתרונות ושירותים למפעילי תקשורת בכ-100 מדינות בעולם, בתחום של תשתיות תקשורת ו-IT ובתחום מיקור תהליך עסקי וניהול פרויקטים. טלרד מעסיקה בקבוצה כיום יותר מ-1,500 עובדים בישראל בארה"ב, באמריקה הדרומית וברחבי העולם.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  כמה נשאר להם אחרי כל כך עורכי דין, כניראה היתה בהפסד

  דן 05/05/2021 07:55

 2. 2
  Rad

  כבוד ישראלי !

  Tel 04/05/2021 13:13