מעיין בק, אנליסטית בכירה בלאומי פרטנרס קרדיט: אורן דאי

המלצות אנליסטים

לאומי פרטנרס: מותירים המלצת ”החזק” לאמות אחרי הדוחות

מעדכנים את מחיר היעד ל-19.4 שקל למניה, המשקף פער של כ-10.5% ביחס למחיר השוק

מערכת ספונסר 08/03/2021 12:12

א+א-

מעיין בק-מרום, אנליסטית לאומי פרטנרס, מותירה את ההמלצה על המניה על "החזק", תוך שהיא מעדכנת את מחיר היעד ל-19.4 שקל למניה, מחיר המשקף פער של כ-10.5% ביחס למחיר השוק. זאת בתגובה לדוחות שפרסמה החברה.

בק-מרום: "תוצאות אמות ברבעון הרביעי לשנת 2020 מבטאות הפרשה של כ-25 מיליון שקל שביצעה החברה עקב השפעת הסגר השני והשלישי על שוכרי הנכסים המסחריים, כאשר המרכזים המסחריים היו פתוחים למעשה רק כשבועיים. ה - NOI ברבעון עמד על כ - 174 מיליון שקל, לעומת 191 מיליון שקל ברבעון השלישי. בתחום המשרדים, שיעורי הגבייה גבוהים ושיעור התפוסה נותר גבוה אך ירד ב - 0.5% ונרשמה ירידה קלה ב - NOI מול הרבעון הקודם, בשל שטחים שהתפנו בבניין אטריום (החברה צופה שהם יאוכלסו במהלך השנה) ובית פלאפון שנכנס לשיפוץ".

עוד הוסיפה: "החברה מציינת כי ברבעון הרביעי התבצעו חידושי חוזים במחירים המבטאים עליה של 8% בשכר הדירה מול החוזים טרם המשבר, ובהסתכלות שנתית נרשמה עלייה של 2%. לגבי פעילות הייזום, לחברה 3 פרויקטים בהקמה ובפרויקטים שבנייתם טרם החלה, היא תתקדם בבנייה בכפוף לביקוש בשוק".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה