פוד טק מילניום: הושלם גיוס SAFE של 10 מיליון דולר על ידי חברת המטרה טיפה קורפ

טיפה מתכננת להרחיב את פעילותה ביצירת שיתופי פעולה נוספים עם חברות מזון גדולות, והגדלת המכירות תוך התמקדות בשוק האמריקאי והאירופי

מערכת ספונסר 17/02/2021 12:12

א+א-

שותפות פוד טק מילניום מודיעה כי בהמשך לדיווחיה הקודמים על הסכם להשקעת 4 מיליון דולר בטיפה קורפ, דיווחה האחרונה שהשלימה גיוס SAFE של 10 מיליון דולר בהובלת פוד טק, כצעד מקדים לקראת גיוס משמעותי שטיפה מתכננת להשלים במהלך השנה. מטיפה נמסר כי היא מתכננת להרחיב את פעילותה ביצירת
שיתופי פעולה נוספים עם חברות המזון הגדולות וסגמנטים נוספים, הגדלת המכירות בצורה משמעותית תוך
התמקדות בשווקים המפותחים בארה"ב ואירופה.

טיפה דיווחה עוד כי מאז הקמתה היא גייסה 53 מיליון דולר, כאשר סבב ההשקעה האחרון בחברה בוצע לפני כשנה וחצי, במסגרתו גייסה טיפה 27 מיליון דולר, בין היתר מקרן ההון סיכון Horizon Blue ומבנק ההשקעות Triodos.

בין המשקיעים האחרים בטיפה גם Investments GreenSoil ו - VENTURES HORIZONS. על פי הודעתה, טיפה מעסיקה 50 עובדים בישראל, אירופה, צפון אמריקה, ואוסטרליה.

טיפה הוסיפה כי לאחרונה הושק שיתוף פעולה שמעורר עניין רב, בינה לבין חברת Pefotec ההולנדית, אשר פיתחה טכנולוגיית מיקרו פרפורציה מתוחכמת וייחודית לאריזות מזון. שילוב היריעות המתכלות של טיפה עם טכנולוגיית המיקרו פרפורציה של Perfotec, מאפשר לחברות הפצה ומותגי מזון הארכת חיי מדף עד פי שניים לטובת אריזות של ירקות ופירות טריים ובכך מצמצם דרמתית את בזבוז המזון.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה