חיים כצמן, יור גזית גלוב קרדיט: יח"צ

IPO

גזית גלוב מנפיקה את קרן השקעות הנדלן שלה בברזיל

הקרן הגישה טיוטת תשקיף לרישום ראשוני לבורסת סאו פאולו; במקביל להנפקה תבצע החברה גיוס חוב בהיקף של 390 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 02/02/2021 12:12

א+א-

חברת גזית גלוב שבשליטת חיים כצמן פועלת להנפיק את קרן ההשקעות בנדל"ן Gazit Malls שבבעלותה ובשליטתה המלאה של החברה, המאוגדת בברזיל. הקרן הגישה לרשות ניירות הערך בברזיל טיוטת תשקיף לרישום ראשוני לבורסה בסאו פאולו ברזיל, בדרך של הצעת מכר של 25-49% מאחזקותיה בחברה.

 

בנוסף, קרן הנדלן מתכוונת לבצע במקביל להנפקה גיוס חוב מובטח בשעבוד בהיקף של עד כ-650 מיליון ריאל ברזילאי (כ-390 מיליון ש"ח), בדרך של הצעה פרטית למשקיעים מוסדיים, כאשר החוב יגויס לזמן ארוך והקרן פועלת כעת לקבלת דירוג עבור החוב שיגויס.

 

הקרן מחזיקה כיום בבעלותה חמישה מרכזים מסחריים בסאו פאולו הרשומים בספרי החברה בשווי הוגן של כ2.6 מיליארד ריאל ברזילאי (כ-1.58 מיליארד ש"ח). בנוסף מחזיקה החברה באמצעות חברת בת בבעלותה המלאה, נכסים נוספים בברזיל ששווים ההוגן עומד על כ-1.4 מיליארד ריאל ברזילאי (כ-843 מיליון ש"ח).

 

התמורה הצפויה מההנפקה יחד עם גיוס החוב מסתכמת בטווח של 710 מיליון ש"ח – 1.01 מיליארד ש"ח, בהתאם להיקף ההנפקה ותנאי השוק באותו המועד.

 

בנוסף, גזית גלוב תנהל את עסקיה של הקרן תמורת דמי ניהול שנתיים בגובה 0.9% משווי השוק של הקרן, ובתוספת דמי הצלחה בסכום המותנה בהשגת אמות מידה מקובלות, שנקבעו בהסכם הניהול בין קרן הנדל"ן וגזית ברזיל.

 

לשם ביצוע הצעת המכר וגיוס החוב שכרה קרן ההשקעות את שירותיהם של Pactual BTG ו- Bradesco Banco ,שהינם בנקאי השקעות מן המובילים בברזיל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה