מוטי אלמליח, מנכל טלרד נטוורקס קרדיט: ורדי כהנא

מגלקום בבעלות טלרד זכתה בפרויקט כספי המוערך בכ 90 מיליון שקלים

תקים את מערך המולטימדיה והתקשורת בקריית התקשוב של צה"ל בנגב

חדשות ספונסר 31/01/2021 12:12

א+א-

חברת טלרד, מעדכנת היום כי חברת הבת מגלקום התקשרה בהסכמים עם קבלן עבודות התקשוב בפרויקט קריית התקשוב של צה"ל בנגב, להקמת מערך המולטימדיה והתקשורת הפאסיבית בקריה בהיקף כספי המוערך בכ-90 מיליון שקל.

 

מגלקום שהינה חברה בבעלות מלאה של טלרד התקשרה בהסכמים כאמור, בהמשך לזכייתה בהליך מכרזי שכולל את שלב התכנון, שלב ההקמה (הצפוי להתחיל בעוד כשנה וחצי למשך תקופה של כשנתיים), וכן את שלב התחזוקה (שיימשך לתקופה של 21 שנה מתום שלב ההקמה).

 

זכיה זו מצטרפת לזכיות נוספות של מגלקום עליהן דיווחה טלרד בחודשים האחרונים. בחודש אוגוסט האחרון זכתה מגלקום בשני פרויקטים משמעותיים וארוכי טווח מול משרד הביטחון בהיקף כספי כולל המוערך בכ-185 מיליון שקל. התקשרות אחת הינה למתן שירות וביצוע עבודות תשתית תקשורת עבור יחידות בצה"ל ובמערכת הבטחון לתקופה של 24 חודשים, עם אופציה להאריך את ההתקשרות בשתי תקופות אופציה כל אחת בת שנה אחת או חלק ממנה. התקשרות שניה הינה למתן שירות ולביצוע עבודות טכנולוגיות המשלבות התקנת מצלמות, מערכות ניהול וידיאו ופתרונות אנליטיקה מתקדמים, לתקופה של 3 שנים עם אופציה להארכה בשנה אחת נוספת.

 

למועד דוח זה, בעקבות ההתקשרויות כאמור, עומד צבר הזמנות תחום פעילות תשתיות התקשורת וה-IT של טלרד (הכולל בין היתר את פעילות מגלקום) על סך של כ-90 מיליון דולר. צבר ההזמנות של החברה משלושת מגזרי פעילותה במאוחד גדל לכ-191 מיליון דולר. הזכייה מגדילה משמעותית את צבר ההזמנות של החברה במגה פרויקטים בתחומי הצמיחה שנקבעו באסטרטגיית החברה לתחום המולטימדיה ותשתיות התקשורת.

 

מגלקום, בבעלותה המלאה של טלרד, הינה חברה מובילה במתן פתרונות ושירותים אינטגרטיביים בתקשורת, מחשוב ומערכות בטחון. מגלקום משמשת קבלן מבצע של תשתיות התקשורת בצה"ל במסגרת התקשרות רב-שנתית.

זאב שכטר, מנכ"ל מגלקום, מקבוצת טלרד: "הזכייה בפרויקט זה הינה נדבך משמעותי נוסף בדומיננטיות של מגלקום כספק מרכזי של פתרונות בתחומים תומכי IT לרבות מולטימדיה, תקשורת, דאטה סנטר, מערכות בטחון, ערים חכמות ופרויקטים טכנולוגיים מורכבים. אנו רואים בפרויקט זה הבעת אמון ביכולותינו ושלב נוסף בתהליך הצמיחה שחווה מגלקום בשנים האחרונות בכל תחומי פעילותה. מיקוד החברה הינו בפרויקטים טכנולוגיים שנשענים על זרוע תשתיתית חזקה תוך ניצול היתרון היחסי המובהק של מגלקום לספק ללקוח סל פתרונות מלא ואינטגרטיבי. אנו ממשיכים לפעול להרחבת פעילותינו, ומתמודדים על זכיה בפרויקטים משמעותיים נוספים כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה".

 

  1. מניות בכתבה
  2. טלרד נטוורקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה