צחי ועידו חג'ג' קרדיט: טל צ'יקורל

ביקושים של 300 מיליון ש”ח בהנפקת אגח להמרה של קבוצת חג’ג’

שער ההמרה של האג"ח למניות הוא לפי שווי חברה של 1.1 מיליארד ש’ לקבוצת חג’ג’, גבוה ב-30 אחוז ממחיר המניה היום

חדשות ספונסר 28/01/2021 12:12

א+א-

קבוצת חג’ג’, בבעלות צחי ועידו חג’ג’, השלימה בהצלחה את הנפקת האג"ח להמרה סדרה י’. במסגרת המכרז המוסדי, התקבלו ביקושים בהיקף של כ-300 מיליון שקל לאג"ח הנושאת ריבית נמוכה בשיעור של 1.2 אחוז לשנה, לתקופה של 4 שנים.

 

שער המרת אגרות החוב למניות החברה, הוא לפי שווי חברה של 1.1 מיליארד שקל לפני הכסף בתוך שנתיים, או לפי שווי של 1.3 מיליארד לפני הכסף בתוך 4 שנים, כך ששווי החברה לאחר ההמרה יהיה 1.2-1.4 מיליארד שקל אחרי הכסף. החברה תחליט בימים הקרובים לאיזה סכום להיענות לנוכח הביקושים הגבוהים. חתם הגיוס היה לירן רזמוביץ מדיסקונט חיתום.

 

החברה זכתה לאחרונה במכרז לקרקע נוספת בשטח של למעלה משלושה דונם ברחוב ז’בוטנסקי בצמוד לכיכר המדינה בתל אביב להקמת מגדל מגורים. בנוסף רכשה החברה קרקע למגדל בן 48 קומות בשכונת בבלי, בתל אביב.

 

מקבוצת חג’ג’ נמסר: "קבוצת חג’ג’ השלימה בשנה האחרונה השבחה של כמעט כל הפרויקטים שבבעלות ונמצאת בביצוע ובשיווק שלהם. הקבוצה מברכת על תוצאות הגיוס ותמשיך לעשות ימים כלילות לבניית העיר תל אביב. הגיוס המוצלח מהווה הבעת אמון של הגופים המוסדיים בפעילות החברה ובתוצאות פעילותה, גם תוך כדי תקופת הקורונה, בה ניצלה החברה הזדמנויות עסקיות, לצד המשך פעילותה הרגילה."

 

קבוצת חג’ג’, בשליטת האחים צחי ועידו חג’ג’, אחראית להקמת עשרות פרויקטים בעיר תל אביב ומסרה כארבעים פרויקטים שהושלמו עד היום, ביניהם כמה מהפרויקטים המפוארים ביותר בתל אביב וגוש דן. במסגרת פעילותה הפרטית, הייתה אחראית על בניית מגדל מאייר ברוטשילד, מגדלי תל אביב, שכונת היוקרה צוקי ארסוף , מגדלי ארלוזורוב ומגדלי נאמן. החל משנת 2011 החברה הינה חברה בורסאית הנסחרת במדד תל אביב SME60 ובמדד הנדל"ן בשווי שוק של כ-840 מיליון ש"ח.

 

בימים אלה מקימה החברה את מגדל שדל, בן ארבעים קומות בשדרות רוטשילד, רחוב שלם של מסחר ומגדלי מגורים במתחם איינשטיין בצפון תל אביב, מגדל אינפיניטי – מגדל מגורים בן 53 קומות בצמוד לכיכר המדינה, פרויקט MOMA היוקרתי הכולל שני מגדלי מגורים ושני בניינים מרקמיים בצמוד לרחוב פלורנטין, שני פרויקטי ענק ביפו ועוד עשרות פרויקטים ברחבי תל אביב.

  1. מניות בכתבה
  2. חגג

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה