קנזון פועלת להקמת קרן השקעות במיזמי נדל”ן למגורים

החברה תעמיד הון ראשוני ותגייס הון להשקעה ב-4 פרויקטים יזמיים באמצעות עסקאות קומבינציה והתחדשות עירונית, ברעננה ובפתח תקווה בהיקף מכירות כולל של כ- 110 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 20/01/2021 11:25

א+א- 1

חברת קנזון, בהנהלתם של אבישי פישמן המנכ"ל ושי זהר היו"ר, מדווחת כי דירקטוריון החברה קיבל החלטה ליצור פעילות נוספת בחברה ולפעול להקמת שותפות מוגבלת שתעסוק כקרן השקעות במיזמי נדל"ן, בעיקר השקעות בפרויקטים של עסקאות קומבינציה והתחדשות עירונית באזורי הביקוש בישראל.

 

אבישי פישמן, מנכ"ל קנזון ציין: "מטרתנו היא לייצר ערך רב ככל האפשר עבור בעלי מניותינו, בדרך של יצירת פעילות עסקית ריאלית בחברה לצד הפעילות הפיננסית. כחלק מאסטרטגיה זו, אנו נכנסים לניהול השקעות יזמיות בשוק הנדל"ן למגורים.

 

התנאים הכלכליים בישראל שעיקרם שיווק קרקעות מועט, התחלות בניה מועטות ומלאי יח"ד קטן מובילים לעליית מחירים בתחום הנדל"ן למגורים זאת כתוצאה מביקושים ריאליים שהולכים וגדלים. בנוסף, על רקע הפחתת מס רכישה והמגמה הדמוגרפית אנו נמשיך לראות ביקוש גדול לדירות במרכז הארץ.

 

על רקע זה אנו מזהים פוטנציאל בסקטור הנדל"ן למגורים ובכוונתנו לייצר פעילות השקעה איכותית בסקטור זה, בעלת פוטנציאל רווח גבוה וכן לצרף משקיעים פיננסיים להרחבת היקף הפעילות החדש שלנו בנדל"ן למגורים. הקמת הקרן להשקעה בפרוייקטים יזמיים של נדל"ן למגורים עשויה לייצר ערך לא מבוטל לחברה ולבעלי המניות שלנו".

 

קנזון תחזיק בבעלות מלאה של השותף הכללי אשר ינהל את פעילות הקרן ויפעל לאיתור משקיעים נוספים, כשותפים מוגבלים, על מנת ליצור בקרן את היכולת לבצע השקעות בהיקפים משמעותיים. השותף הכללי בקרן שהינו חברה בבעלות מלאה של קנזון, יעסוק באיתור, בחינה ומימון של פרויקטים שונים, איתור יזמים להשקעה משותפת, ניהול מו"מ ופיקוח כספי והנדסי ויקבל תמריצים מתאימים מן השותפות.

 

החברה נמצאת בתהליך מתקדם של משא ומתן להשקעה ב-4 פרויקטים ראשונים, בשיתוף קבוצת קופמן יזמות ובניה הפעילה בתחום הנדל"ן בישראל למעלה מ-50 שנה, בנתה מאות יחידות דיור בעשור האחרון, ומנהלת ובונה כיום 14 פרויקטים הכוללים למעלה מ-400 דירות למגורים.

 

הקבוצה נמצאת בשליטתו של מר עופר קופמן, בעל עניין בחברה, המשמש כיזם וכקבלן מבצע של ארבעת הפרויקטים הראשונים, והיא צפויה להשקיע בפרויקטים לצד הקרן. הפרויקטים ממוקמים ברעננה ובפתח תקווה והיקף המכירות הצפוי בהם הוא של כ-110 מיליון ש"ח.

 

החתימה כפופה לקבלת האישורים הנדרשים.

 

קנזון דיווחה לאחרונה על חתימה של מזכר עקרונות עם חברת אחזקות ארקיע נתיבי אויר ושרותי תעופה בע"מ, הפועלת בתחום התעופה הפנים-ארצי והבינלאומי. מטרת ההתקשרות היא להעמיד עבור ארקיע פלטפורמה ציבורית (חברה קולטת) וכן 10 מיליון ₪ כך שבעלי המניות של קנזון, יחזיקו, עם השלמת העסקה, בשתי חברות ציבוריות.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    חברה לקנאביס מה עכשיו נדל"ן?הצלחות|26|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    RedHead69 20/01/2021 11:33