גיוס הון

רא”מ הנפיקה יחידות השתתפות ואופציות למוסדיים ישראלים ולבעלת השליטה

היקף הגיוס עומד על כ-6.1 מיליון ש"ח; בעלת השליטה בשותף הכללי התחייבה לרכוש כ-25% מהיקף ההנפקה

חדשות ספונסר 13/12/2020 11:09

א+א-

שותפות רותם אנרגיה מחצבים (רא"מ) מדווחת היום על גיוס הון באמצעות הנפקה פרטית של יחידות השתתפות חסומות בהיקף של 6.1 מיליון ש"ח. בהנפקה ישתתפו בעלת השליטה בשותף הכללי חברת נורת’ווד אקספלוריישן פיטיואי וכן מספר גופים מוסדיים ישראלים שהעבירו התחייבות השקעה בלתי חוזרת.

 

תמורת מרכיב החסימה המשתתפים בהנפקה יהיו זכאים ליחידות השתתפות במחיר של 55 אג’ ליחידה המשקף הנחה של כ-10% על מחיר היחידות בבורסה וכן לאופציות למימוש במהלך 18 חודשים ממועד ההנפקה. נורת’ווד אקספלוריישן התחייבה לרכוש כ-25% מהיקף ההנפקה.

 

ג’אק סבג מנכ"ל רא"מ: "ההיענות הגבוהה מצד שוק ההון מעידה על תהליך התבגרות והתמקצעות של המשקיעים בתחום האנרגיה וספציפית אצל חלק גדול מהמשקיעים המוסדיים. תמורת ההנפקה תאפשר לשותפות המשך התקדמות מהירה בהתאם ללוחות הזמנים להקמת מתקן ההפקה". 

 

רא"מ הפועלת להקמת מתקן להשבת אנרגיה מפסולת פלסטיק תוך הפיכתו לנפט וחשמל באמצעות פצלי שמן דיווחה לאחרונה על חתימת מזכר הבנות עם קבלן הנדסה, רכש ובנייה (EPC) בינלאומי הכוללת התחייבות של הקבלן לכלול בהצעתו השקעה בחלק מההון העצמי שיידרש להקמת המתקן, המהווה אמון בפרויקט, בתוכנית העסקית של השותפות ובטכנולוגיית הפירוליזה להשבת אנרגיה מפסולת פלסטיק.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה