גיוס הון

מורי ארקין ישקיע עם אלמדה ונצ’רס בסטארטאפ נוראמי

סבב הגיוס של עד 6 מיליון דולר יאפשר לנוראמי לסיים ניסוי קליני ולקבל אישור FDA לשתל מתכלה לאיחוי קרום המוח לאחר הליך כירורגי, המספק הגנה מפני זיהום ודליפה של נוזל השדרה

חדשות ספונסר 08/12/2020 11:24

א+א-

אלמדה ונצ’רס שותפות מו"פ המשקיעה בחברות בתחומי הבריאות הדיגיטלית, המכשור הרפואי וה-Bioconvergence, הודיעה כי ארקין הולדינגס, של מורי ארקין, הצטרפה לקונסורציום שבהובלתה, המשקיע סכום כולל של עד 6 מיליון דולר בחברת נוראמי מדיקל הישראלית, אשר מפתחת טכנולוגיה חדשנית לאיחוי רקמות רכות והאצת תהליך ההחלמה לאחר הליכים כירורגיים.

 

מטרת הגיוס בעיקרה היא השלמת ניסוי קליני הנדרש לקבלת אישור FDA, הכולל כ-90 מטופלים, וכן הכנה והגשה של המוצר לאישורי רגולציה בארה"ב (FDA) ובאירופה (CE). נוראמי צופה כי הניסוי הקליני יסתיים במהלך 2021.

 

אלמדה משקיעה בנוראמי 2 מיליון דולר, כאשר 1 מיליון דולר יושקעו בשלב ראשון, ו-1 מיליון דולר נוספים יושקעו בכפוף להשלמת אבן דרך מסוימת עד לסיום השנה הראשונה ממועד ההשקעה הראשונה. קבוצת ארקין מצטרפת למשקיעים, בהם גם חברת ההשקעות גלנרוק של לאון רקנאטי.

 

נוראמי גייסה עד כה סכום כולל של כ-5 מיליון דולר מרשות החדשנות וממשקיעים נוספים, כולל NGT3VC ומשקיעים מסין, כאשר סבב הגיוס האחרון ב-2018 היה בהיקף של 2 מיליון דולר. הטכנולוגיה שפיתחה נוראמי, לאיחוי ותיקון רקמות פגועות לאחר הליכים כירורגיים, מבוססת על חומרים סינתטיים וידידותיים, המעודדים ריפוי של הרקמה הפגועה ומתכלים בתוך הגוף, והיא משלבת יכולת לאטימה מלאה מפני חדירת מזהמים ומפני דליפת נוזלי גוף.

 

המוצר הראשון של נוראמי הוא ARTIFASCIA– שתל סינטטי מוגן פטנטים לאיחוי ותיקון קרום המוח לאחר הליכים כירורגיים. המוצר מתכלה בתוך הגוף לאחר השתלתו ומאפשר צמיחה מחודשת של רקמת קרום המוח, תוך שהוא מגן על המוח מפני סכנת הזיהום והדליפה של נוזל השדרה אשר קיימת בהליכים כירורגיים המבוצעים כיום. 

 

כפי שנמסר לשותפות מאת חנוך מרקשייד ונורה נסייר, מנכ"לים משותפים בנוראמי, השוק הפוטנציאלי למוצר הראשון של החברה לשימוש בניתוחים כירורגיים במוח, כולל נכון להיום כ-600 אלף ניתוחים בשנה, מוערך בכ-1 מיליארד דולר בשנה וצפוי לצמוח בקצב שנתי של 6% עד ל-1.4 מיליארד דולר בשנת 2024.

 

במקביל, נוראמי מפתחת פתרונות ומוצרים לריפוי ותיקון רקמות רכות נוספות בגוף, בשוק אשר צפוי לצמוח לכ-25.6 מיליארד דולר עד שנת 2025. נוראמי מדיקל נוסדה בשנת 2014 על ידי ד"ר אמיר בחר – סמנכ"ל התפעול, ונורה נסייר - מנכ"לית משותפת של נוראמי יחד עם חנוך מרקשייד, המשמשת גם כסמנכ"לית המו"פ וכדירקטורית בחברה.

 

אלמדה ונצ’רס, בניהולם של ד"ר אירית יניב, אמיר בלאט וצחי סולטן, השקיעה עד היום בארבע חברות – ביופרוטקט שפיתחה מוצר רפואי להפחתת נזקי הקרנות בסרטן, טיילורמד המפתחת מערכת שמסייעת באיתור מקורות מימון לתרופות יקרות, מטה פלואו והמצטרפת החדשה כאמור - נוראמי מדיקל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה