אס.אר אקורד ואיילון ביטוח יעמידו שירותי מימון וערבויות לקבלנים

במסגרת שיתוף הפעולה, תעמיד איילון לקבלנים ערבויות עבור פרויקטים המאושרים על ידי החשב הכללי במשרד האוצר ואס.אר. אקורד תעמיד אשראי כספי לקבלנים

חדשות ספונסר 13/09/2020 11:46

א+א-

חברת האשראי החוץ בנקאי אס.אר. אקורד שבשליטת איש העסקים עדי צים ובניהולו של רו"ח גיל הוכבוים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם איילון חברה לביטוח שאותה מנהל אריק יוגב. במסגרת ההסכם שתי החברות ישתפו פעולה ביניהן בהנפקת ערבויות והעמדת שירותי מימון לקבלנים המבצעים פרויקטים המאושרים על ידי החשב הכללי במשרד האוצר.

 

אריק יוגב, מנכ"ל איילון ציין כי ההסכם עם אס.אר. אקורד הינו נדבך חשוב נוסף בפיתוח העסקי המואץ של פעילות איילון בתחום הערבויות: "בשנים האחרונות איילון הגדילה באופן משמעותי את פעילותה בתחום ערבויות המכר. החברה הקימה מחלקה ייעודית לנושא והיא היום אחת מחברות הביטוח המובילות בתחום.

 

תוך ניהול סיכונים מבוקר הגדילה איילון לאחרונה את הפעילות גם בתחום ערבויות הביצוע והגדלנו את נפח הערבויות שהנפקנו לקבלנים בתחומי התשתיות. בכוונתנו למצות את שיתוף הפעולה עם אס. אר. אקורד ולהגביר עוד יותר את נוכחות איילון בתחום". את מחלקת הערבויות באיילון מנהלת עו"ד מיכל מגידו ואת הפעילות מובילים המשנים למנכ״ל, מנהל אגף ביטוח כללי-עסקי גדעון רוזוליו ומנהל הכספים שרון רייך.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, תעמיד איילון לקבלנים ערבויות עבור הפרויקטים, כגון: ערבויות מכרז, ערבויות ביצוע או ערבויות טיב ואילו אס.אר. אקורד תעמיד אשראי כספי לקבלנים כנגד ניכיון חשבונות מאושרים. ההסכם כולל הוראות הנוגעות לבטוחות שיועמדו על ידי הקבלנים.

 

עדי צים, בעל השליטה באס.אר. אקורד: "הסכם שיתוף הפעולה הוא הבעת אמון נוספת ביכולותיה של אס.אר אקורד בתחום האשראי, ועדות לאמינות הגבוהה של החברה. בתקופה הנוכחית יש צורך אמיתי בערבויות ובאשראי לקבלנים, בפרט בתחום התשתיות, ואנו סמוכים ובטוחים ששיתוף הפעולה בינינו לבין איילון חברה לביטוח יוביל להזדמנויות חדשות עבורנו ויסייע רבות לקבלנים".

 

אס.אר. אקורד סיימה את הרבעון השני של 2020 עם תיק לקוחות בהיקף של כ- 694 מיליון שקל. הכנסות המימון גדלו בכ- 17% לכ- 30 מיליון שקל. הרווח הנקי עלה בכ- 11% והסתכם בכ- 14 מיליון שקל.

 

איילון השיגה ברבעון השני של 2020 רווח של כ- 63.7 מיליון ש"ח, זינוק של כ- 50.6% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה