המ-לט חתמה על הסכם אסטרטגי עם לקוח קיים; תוספת של 15 מיליון דולר בשנה

החברה תספק מערכות חדשות להולכת נוזלים וגזים; התוספת להסכם הינה בתוקף עד ליום 31 באוקטובר 2023

חדשות ספונסר 30/08/2020 12:11

א+א-

חברת המ-לט שבשליטת קרן פימי (30.5%) חתמה על הסכם עם לקוח אסטרטגי קיים של החברה בתחום המוצרים האולטרה-נקיים לאספקת מערכות חדשות להולכת נוזלים וגזים לשימוש של תעשיית השבבים. החברה צופה היקף מכירות של המוצרים ללקוח בהיקף של כ-15 מיליון דולר בשנה. מדובר בתוספת להסכם מיום 1 במאי, 2006 עם לקוח אסטרטגי זה ובכך המ-לט תספק מערכות גז. זהו נדבך מרכזי באסטרטגיית הצמיחה של החברה. התוספת להסכם הינה בתוקף עד ליום 31 באוקטובר 2023.

 

לצורך אספקת המוצרים ללקוח ולקבלני משנה שלו, החברה צפויה להשקיע עד תום החציון השני של שנת 2021 סך כולל של כ-5 מיליון דולר. יצוין כי ביום 26 במרץ 2020 דיווחה החברה על חתימת הסכם עם קבלן משנה של הלקוח לאספקת רכיבי מערכת גז, כך שהחל ממועד השלמת ההשקעה, ההיקף הכולל של שתי התקשרויות אלה ביחד צפוי להסתכם בכ-21 מיליון דולר בשנה. החברה צופה כי בכפוף למגבלות יצור המוצרים על ידי החברה ושביעות הרצון של הלקוח, סכום ההזמנות בפועל עשוי להיות גדול מהצפוי.

 

התקשרות זו הינה אסטרטגית עבור החברה בעיקר בסוג המוצרים והן בהיקף ההתקשרות. המ-לט הוסמכה לייצר את החלקים לבקרה ושליטה על נפח זרימה למכונות הייצור בהסכם שנחתם במרץ 2020 עם קבלן משנה של הלקוח, כאמור לעיל, וכעת במסגרת ההסכם הנוכחי, היא הוסמכה לייצר מערכות גז על רכיביהן המיועדות למכונות הלקוח. התקשרות זו מייצרת לחברה את התשתית לייצור של מוצרים חדשים, מערכות להולכת נוזלים וגזים ולגידול של הכנסות החברה בתחום המוצרים האולטרה-נקיים. 

 

אמיר וידמן, מנכ"ל המ-לט, מסר: "החברה שמחה לדווח כי היא חתמה על הסכם אסטרטגי עם לקוח מרכזי בעל נתח שוק משמעותי בתחום תעשיית המוליכים למחצה המהווה עליית מדרגה בפעילות מול הלקוחות הגדולים בתחום הסמיקונדקטורס. בעסקה זו עם ספקית ציוד עולמית מהשורה הראשונה המ-לט מוכיחה יכולת טכנולוגית ותפעולית גבוהה ביותר. התקשרות זו ממחישה את האמון שרכשנו בקרב לקוחותינו לאורך השנים, והביטחון ביכולותינו ואיכות מוצרינו ובהמ-לט כספקית מערכות קריטיות למכונות הלקוח. להמ-לט ניתנת גישה לרכיבים במערכות להולכת גז של הלקוח ברצפת הייצור שלו וכך המ-לט תייצר ותמכור מערכות גז. המעבר של החברה מאספקת רכיבים לאספקת מערכות לתחום הסמיקונדקטורס, עשוי להניב לחברה מכירות גבוהות יותר גם בהסכמים עתידיים."

 

המ-לט העוסקת בפיתוח ומכירת מחברים, ברזים, שסתומים ומערכות פיקוד ובקרה לתעשיות התהליכיות ותעשיות האולטרה נקיות ולתחום בקרת הזרימה

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה