קמטק קיבלה הזמנה של מערכות בדיקה בהיקף של כ-7 מיליון דולר

ההזמנה התקבלה מיצרנית מובילה של רכיבי RF; המערכות ישמשו בעיקר ליישומי 5G; צפויות הזמנות המשך מלקוח זה

חדשות ספונסר 27/08/2020 17:07

א+א-

חברת קמטק הדואלית, העוסקת ביצור ציוד בדיקה ומדידה ומספקת פתרונות תוכנה לשווקים בתעשיית השווקים, הודיעה היום כי קיבלה הזמנה למספר מערכות מיצרנית מובילה לרכיבי תדר רדיו (RF) בהיקף כולל של כ-7 מיליון דולר.

 

הלקוח בחר במודל החדש והמתקדם של EagleT ,ממשפחת מערכות הבדיקה של קמטק. המשלוח וההתקנה של המערכות צפויים להתבצע בהמשך שנת 2020. מקמטק נמסר כי החברה מצפה להזמנות המשך מלקוח זה אשר יסופקו בתחילת 2021.

 

רפי עמית, מנכ"ל קמטק, אמר: "אני מרוצה מאוד מהזמנה זו הכוללת מספר מערכות אשר התקבלה לאחר תהליך בחינה ארוך מצד הלקוח. המערכות ישמשו לבדיקה דו מימדית (2D) של רכיבי RF, ובייחוד של מסנני RF אקוסטיים (BAW ו-SAW).

 

פריסת רשתות תקשורת 5G ברחבי העולם מניעה גידול במספר שבבי ה-RF והמסננים בטלפונים חכמים ומכשירים ניידים אחרים. 5G מהווה פוטנציאל עסקי משמעותי עבור קמטק, שכן כל טלפון 5G כולל בתוכו מספר גדול יותר של מסנני RF, מארזים מתקדמים, וחיישני מצלמה (CMOS) בהשוואה לדורות הקודמים.

 

הזמנה זו מדגישה את מעמדנו האיתן כספקית מובילה למערכות בדיקה בתהליכי ה-mid-end וה-back-end בשוק המוליכים למחצה."

 

את הרבעון השני של השנה סיימה קמטק עם גידול של 8% בהכנסות שהסתכמו ב-37 מיליון דולר. הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-5.3 מיליון דולר בהשוואה לרווח של 7.2 מיליון דולר ברבעון המקביל. עם פרסום הדוחות העריכה הנהלת החברה כי ההכנסות ברבעון השלישי יעמדו על 38-39 מיליון דולר.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה