טלרד: חברת הבת מגלקום זכתה בשני פרויקטים של משרד הביטחון

ההיקף הכספי של הפרויקטים מוערך בכ-185 מיליון שקל; החברה תבצע עבודות תשתית וטכנולוגית תקשורת עבור יחידות בצה"ל ובמערכת הביטחון

חדשות ספונסר 25/08/2020 10:36

א+א- 1

חברת טלרד, מעדכנת היום כי מגלקום שהינה חברת בת בבעלות מלאה, זכתה בשני פרויקטים משמעותיים וארוכי טווח מול משרד הביטחון בהיקף כספי כולל המוערך בכ-185 מיליון שקל.

 

ההתקשרות אחת הינה למתן שירות וביצוע עבודות תשתית תקשורת עבור יחידות בצה"ל ובמערכת הבטחון לתקופה של 24 חודשים, עם אופציה להאריך את ההתקשרות בשתי תקופות אופציה כל אחת בת שנה אחת או חלק ממנה. ההתקשרות אינה כוללת מסגרת כספית מחייבת כלשהי, אולם בהתאם לניסיון העבר של משרד הבטחון (ע"ב נתוני שנת 2018) ההיקף הכספי המצטבר של ההזמנות נשוא זכיית מגלקום הסתכם בכ-70 מיליון שקל בשנה, כלומר כ-140 מיליון שקל במהלך השנתיים של ההתקשרות.

 

התקשרות שניה הינה למתן שירות ולביצוע עבודות טכנולוגיות המשלבות התקנת מצלמות, מערכות ניהול וידיאו ופתרונות אנליטיקה מתקדמים, לתקופה של 3 שנים עם אופציה להארכה בשנה אחת נוספת. גם התקשרות זו אינה כוללת מסגרת כספית מחייבת כלשהי, והעבודות מכוח ההתקשרות יבוצעו על בסיס הזמנות שיוצאו מעת לעת על ידי משרד הבטחון על פי מפרט וכתב כמויות שהוסכם בין הצדדים. התקציב שהוגדר לפרויקט זה על ידי משרד הביטחון הינו בסך של 45 מיליון שקל, עם אופציה להרחבתו ב-100%.

 

זאב שכטר, מנכ"ל מגלקום, מקבוצת טלרד: "זכייה זו מחזקת את אסטרטגיית קבוצת טלרד כולה להוות פלטפורמה טכנולוגית לשירותים, מוצרים ופתרונות ארוכי טווח ללקוחותינו. אנו רואים בעסקאות אלה הבעת אמון ונדבך נוסף בתהליך הצמיחה שחווה מגלקום בכל תחומי פעילותה בשנים האחרונות.

 

מיקוד החברה בפרויקטים טכנולוגיים שנשענים על זרוע תשתיתית חזקה מוכיח את עצמו תוך ניצול היתרון היחסי המובהק של מגלקום הנשען על יכולתנו לספק ללקוח סל פתרונות מלא ואינטגרטיבי הכולל דאטה סנטר, תשתיות תקשורת, ציוד תקשורת, מערכות ביטחון, חדרי בקרה, שליטה ובקרה, מערכות מולטימדיה, כריזה ופתרונות סייבר. הכל במסגרת גוף פרוייקטלי ותפעולי אחד שמנוהל על ידי צוות מקצועי מהוותיקים והמנוסים בארץ."

 

מגלקום, בבעלותה המלאה של טלרד, היא חברה מובילה במתן פתרונות ושירותים אינטגרטיביים בתקשורת, מחשוב ומערכות בטחון. טלרד פועלת כיום בשלושה מגזרי פעילות עיקריים - בתחום מוצרים, פתרונות ושירותים למפעילי תקשורת בכ-80 מדינות בעולם, באמצעות טלרד וחברות הבנות בדרום אמריקה, בתחום של תשתיות תקשורת ו-IT באמצעות חברות הבנות מגלקום ואואזיס ובתחום מיקור תהליך עסקי וניהול פרויקטים באמצעות חברות הבנות מרמנת וגאו-דע. טלרד מעסיקה כיום יותר מ-1,000 עובדים בישראל וברחבי העולם.

 

בשבוע החולף פרסמה טלרד את תוצאותיה לרבעון השני של 2020 והציגה גידול של כ-179% ב-EBITDA שהסתכם בכ-5.3 מיליון שקל ומעבר לרווח נקי של כ-2.7 מיליון דולר ברבעון. בסיכום המחצית הראשונה של 2020 רשמה החברה רווח נקי של כ-4.2 מיליון דולר.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    זו מסוג הודעת פריילופ, אין הזמנה כתובה

    מה שיבוא יבוא , ירצו יזמינו , לא ירצו לא יזמינו ....נו בחייכם....

    הזהיר 25/08/2020 10:50