רם דרורי, מנכל מנועי בית שמש קרדיט: יח"צ

מנועי בית שמש חידשה הסכמים עם לקוחות קיימים בהיקף של 118 מיליון דולר

מתחילת השנה חודשו הסכמי מסגרת עם שישה לקוחות של מגזר החלקים; הסכמים אלה מצטרפים לחוזה שחתמה החברה בסוף יולי בהיקף של 100 מיליון דולר על פני תקופה של 10 שנים

חדשות ספונסר 18/08/2020 12:12

א+א-

מנועי בית שמש, שבשליטת קרן פימי, הודיעה הבוקר כי במהלך שנת 2020 ועד היום, חתמה הקבוצה על חידוש הסכמי מסגרת עם 6 לקוחות קיימים של מגזר החלקים בהיקף כולל של כ-118 מיליון דולר במהלך תקופה של בין שלוש לעשר שנים.

 

החידוש של הסכמי המסגרת כאמור הינו בנוסף להתקשרות עליה הודיעה החברה בסוף חודש יולי האחרון עם לקוח שהינו חברה מובילה בעולם בתחום המנועים התעופתיים לפיתוח וייצור חלקים במסגרתו הקבוצה תייצר חלקים לאחת מתוכניות המנועים המתקדמות ביותר בעולם התעופה האזרחית בהיקף חזוי של כ- 100 מיליון דולר על פני תקופה של כ-10 שנים.

 

רם דרורי, מנכ"ל מנועי בית שמש מסר: "אנו שמחים לעדכן על הרחבת הסכמי מסגרת עם 6 לקוחות החברה של מגזר החלקים. הקבוצה רואה חשיבות גדולה בחידוש החוזים בתקופה זו, על אף השפעות הקורונה על ענף התעופה, המעיד על הבעת אמון חשובה ונוספת ביכולות ובמקצועיותה של מנועי בית שמש.

 

אנו ממשיכים לפעול למען חיזוק הקשר והרחבת שיתופי הפעולה עם לקוחותינו האסטרטגיים, כבסיס להמשך צמיחת החברה ובמקביל להרחבת פוטנציאל לקוחות חדשים אשר יסייעו בהצלחת החברה בעתיד". 

 

בחודש שעבר עדכנה בית שמש על השפעת וירוס הקורונה על פעילות החברה והעריכה כי בשנת 2020 תחול ירידה בהכנסות הקבוצה בשיעור של בין 15-20% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. ההפסד מגיע בעיקר ממגזר החלקים. החברה הבהירה שהירידה בהיקף המכירות נובעת מדחיית מועדי אספקה של הזמנות מלקוחות ולא מביטולן.

 

מניות החברה מגיבות כעת להודעה בזינוק של כ-8%, לאחר שמתחילת השנה ירדה המניה בשיעור של כ-55% והיא נסחרת היום לפי שווי של 580 מיליון ש"ח. בחודש האחרון מאז ההודעה על ההסכם בהיקף של 100 מיליון דולר עלתה המניה בכ-32%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה