מיקרונט קיבלה הזמנת לקוח לביצוע פיילוט למצלמה החכמה

הפיילוט יתבצע על ידי ספק שירותי טלמטיקס מוביל בצפון אמריקה; הצלחת הפיילוט תאפשר להציע את פתרונות הוידאו טלמטיקס של החברה כחלק מהיצע השירותים לשוק ניתוח הווידאו

חדשות ספונסר 17/08/2020 14:48

א+א-

חברת הבת של מיקרונט בארה"ב המצויה בשליטתה ובבעלותה המלאה של החברה, התקשרה בהזמנה עם ספק שירותי טלמטיקס מוביל בצפון אמריקה לביצוע פיילוט למוצר המצלמה החכמה (Micronet SmartCam) שפותח על ידה.

 

ה - SmartCam היא מצלמת רכב מחוברת המיועדת להגברת בטיחות הנסיעה והנוסעים, בעלת קישוריות לרכב, יכולות ניטור כביש והתנהגות נהג, התראה על אירועי בטיחות בנהיגה, הדרכת נהגים בזמן אמת ודיווח למנהל הצי, באמצעות שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית וניתוח נתוני וידאו גם באמצעות שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים.

 

מוצר המצלמה החכמה (דגם B) הראשון בסדרה, קיבל את אישור רשות התקשורת הפדרלית של ארצות הברית (FCC) לשדר בתדרי GHz 2.4 ו- GHz 5, והושק ברבעון הראשון השנה כחלק מקו מוצרים חדש שהחברה מפתחת בתחום הוידאו טלמטיקס.

 

המוצר השני בסדרה (דגם E), המשלב מערכת טלמטיקס מלאה כחלק מן המצלמה החכמה, קיבל את אישור הרשויות בארה"ב ( FCC ), קנדה (IC) ובאירופה (CE) לשדר בתדרי GHz 2.4 ו- GHz 5 ובתדרי הסלולר (דור שלישי ורביעי) ב13 לאוגוסט 2020.

 

קבלת אישורי התקינה למוצר השני והמתקדם, מאפשרת לחברה להרחיב את פעילותה גם לספקי שירותים שרוצים להציע שירותי טלמטיקס בנוסף לניתוח הוידאו או להחליף את יחידת הטלמטיקס שלהם. סדרת מוצרי המצלמה החכמה מאפשרת לחברה לספק היצע רחב של פתרונות בשוק ניתוח הוידאו הנחשב לתחום טכנולוגי מוביל ולאחד התחומים הצומחים בשוק הטלמטיקס.

 

ה- SmartCam משלבת מצלמת נהג, מצלמת דרך ומחשב טלמטיקס בעל כח מחשוב המאפשר עיבוד מקומי של אלגוריתמי עיבוד תמונה ובינה מלאכותית, ובכך מאפשר לשלוח מידע מדויק על אירועים מעניינים בלבד תוך חיסכון בתעבורה הסלולרית ומניעת הצורך בעיבוד בענן.

 

המכשיר מתוכנן לעבוד בסביבת רכב ועומד בתנאי טמפרטורה רחבים. באמצעות חיבור לתקשורת הפנימית של הרכב, לסנסורים ולחיישני מיקום, המכשיר מספק למנהל ציי הרכב מידע מקיף ובעל משמעות אודות הרכב, מיקומו, מצב המנוע שלו, צורת הנהיגה, מצב ערות וריכוז הנהג ועוד.

 

המצלמה החכמה מסופקת כפלטפורמת חומרה או כמוצר משולב אלגוריתמי וידאו אנליטיקס כגון DMS וADAS המסופקים על ידי שותפות של החברה, דבר המאפשר גמישות רבה ללקוחות החברה.

המצלמה החכמה מסופקת עם אופציית אלגוריתם ADAS של חברת Light Metrics המאפשרת זיהוי, התרעה ודיווח של מגוון ארועי בטיחות כגון: התקרבות מסוכנת לרכב, חציית נתיבים, אי עצירה בעצור, נהיגה במהירות מופרזת, בלימה פתאומית, סיבוב חד ועוד.

 

ה- SmartCam כמו יתר מוצרי מיקרונט (SmarTab, SmartHub) היא בעלת פלטפורמת תוכנה פתוחה, מערכת הפעלה אנדרואיד, המאפשרת התקנת אפליקציות צד ג’ נוספות, ובכך מקילה על מאמץ הפיתוח של הלקוחות ומאפשרת למיקרונט להגדיל את זרם ההכנסות משירותים נוספים.

 

מנכ"ל מיקרונט אלי אביבי, ציין כי: " סיומו המוצלח של הפיילוט הראשוני עם ספק שירותי טלמטיקס מוביל בצפון אמריקה והזמנת פיילוט ההמשך לSmartCam בהיקף של מאות יחידות מהווה הבעת אימון של הלקוח במוצר ובחברה וצעד משמעותי בהרחבת השוק בו פועלת מיקרונט משוק הטלמטיקס המסורתי לעבר שוק הוידאו טלמטיקס הצומח.

 

פיילוט ההמשך למצלמה החכמה יוצאת לדרך תוך כדי שיתוף פעולה עם Light Metrics עליו דיווחנו בעבר ואנו פועלים למסד שיתופי פעולה נוספים שמטרתם היא: מימוש אסטרטגיית החברה לספק פתרונות כוללים של חומרה ותוכנה בתחום ניהול ציי הרכב והרחבת ההכנסות החוזרות של החברה מרישוי ושירותי תוכנה.".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה