קבוצת מלם תים רוכשת את חברת ”Silver.net מערכות מחשבים” ב – 15 מיליון ₪

החברה הנרכשת עוסקת מאז 1988 באספקת פתרונות אינטגרטיביים המבוססים על טכנולוגיה, לניהול בנקאות וגזברות בארגון ושירותים משלימים

מערכת ספונסר 12/08/2020 17:51

א+א-

קבוצת מלם תים רכשה את חברת "Silver.net מערכות מחשבים", מערכות לניהול בנקאות וגזברות ארגונית בשוק ה - IT בישראל. היקף הרכישה הינו 15 מיליון ₪ .

על פי דיווח החברה, רכישה זו ממשיכה לבסס את מעמדה של קבוצת מלם תים כשחקנית מובילה באספקת פתרונות מחשוב מתקדמים ומגוונים, ומאפשרת לה להרחיב את פעילותה במגזר הפיננסי ולהשיא לו ערך באמצעות פורטפוליו רחב של פתרונות מחשוב הנותנים מענה לכל צורך עסקי.

יורם לבקוביץ, סמנכ"ל חטיבת טכנולוגיות בקבוצת "מלם תים": "Silver.net מערכות מחשבים" היא אחת החברות המובילות בשוק ה - TMA ורכישת החברה תעצים ותחזק את הקשר שלנו עם המגזר הפיננסי, כך שנרחיב וניתן מענה בכל הפלטפורמות בתחום".

מאיר חפץ, מנכ"ל "Silver.net מערכות מחשבים": "לנו לקוחות מהמובילים במשק ואנו רואים במלם תים שותף טבעי שיסייע ל- Silver.net להמשיך את התפתחותה ולהוביל בצוותא את תחום הבנקאות הפתוחה בישראל".

חברת "Silver.net מערכות מחשבים" עוסקת מאז 1988 באספקת פתרונות אינטגרטיביים המבוססים על טכנולוגיה, לניהול הבנקאות והגזברות בארגון ושירותים משלימים כגון: ייעוץ, אפיון, ליווי, יישום, הטמעה, הדרכה ותחזוקה למגוון רחב במשק. בין לקוחותיה של החברה: הרשות לניירות ערך, התעשייה האווירית לישראל, קבוצת דלק, מכתשים-אגן, פרטנר, HOT, הטכניון, כתר פלסטיק, ויסוצקי, חברת החשמל ועוד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה