אביב רפואה קרדיט: ליאת מנדל

חברת הסייבר Perimeter 81 גייסה 40 מיליון דולר לפי שווי של 160 מיליון דולר

הסבב הנוכחי הוא האחרון מבין שלושה סבבי גיוס שבוצעו בשמונת החודשים האחרונים בהיקף של 65 מיליון דולר; השקעת ה- Seed בחברה בוצעה על ידי Spring Ventures הנסחרת בבורסה בת"א

חדשות ספונסר 11/08/2020 12:12

א+א-

 

Perimeter 81, חברת סייבר המספקת פתרונות רשת ואבטחת מידע מבוססי ענן, הודיעה היום כי גייסה 40 מיליון דולר במסגרת סבב B, אשר הובל על ידי Insight Partners בהשתתפות Toba Capital ומשקיעים קיימים.

 

החברה הוקמה על ידי עמית ברקת ושגיא גידלי בשנת 2018 והיא מספקת כיום פתרונות לכ-1,000 לקוחות עסקיים וחברות בעולם, ובכלל זה חברות Fortune 500. השקעת ה- Seed בחברה בוצעה על ידי משקיע ההיי-טק אביב רפואה באמצעות חברת Spring Ventures הנסחרת בבורסה בת"א.

 

בהתבסס על שוויה של Perimeter 81 כפי שמשתקף בעסקה, שווי האחזקות של ספרינג ונצ’רס בחברה מוערך בכ- 13.4 מיליון דולר. סך ההשקעות שביצעה ספרינג בחברה עד כה מסתכם בכ-3 מיליון דולר כאשר ההשקעה הראשונה בחברה בוצעה במרץ 2019.

 

סבב הגיוס הנוכחי הוא האחרון מבין שלושה סבבי גיוס שבוצעו בשמונת החודשים האחרונים בסכום כולל של 65 מיליון דולר. רשימת המשקיעים בחברה כוללת בנוסף ל- Insight Partners, Toba Capital, ו- Spring Ventures, גם את חברת SonicWall, חברת פורטפוליו של קרן ההשקעות האמריקאית פרנסיסקו פרטנרס, גאל ונצ’רס וגורמים נוספים.

 

Perimeter 81 מפשטת את אבטחת המידע ברשת בעולם בו העבודה עוברת יותר ויותר למובייל והעובדים עוברים לעבודה מרחוק. מאז הוקמה ב-2018, צמחה החברה בתחום הגישה המאובטחת לאפליקציות ומשאבים ארגוניים בענן וברשתות המקומיות - Secure Access Service Edge) SASE), והציגה גידול של מעל ל - 400% בכמות הלקוחות וההכנסות השנתיות של החברה.

 

הפתרונות שפיתחה החברה מאפשרים לעסקים לאבטח בקלות את הגישה לשרתים מקומיים, לשירותי ענן ויישומים עסקיים, אבטחת אינטרנט למשתמש ולסניפי הארגון, קישוריות ביניהם ואבטחת נקודות הקצה (endpoint protection) - הכל במקום אחד כשירות - ללא שימוש בחומת אש פיזית.

 

עמית ברקת, מנכ"ל ומייסד שותף של Perimeter 81, אמר: "מאז פרוץ מגפת הקורונה, ראינו עלייה משמעותית בביקוש לשירות שלנו כאשר המעבר לעבודה-מרחוק, אשר הואץ ממש בן רגע, גרם לחברות רבות לזנוח את האבטחה המסורתית מבוססת-החומרה (קופסאות), ולאמץ באופן מיידי פתרון הוליסטי מבוסס-ענן לאבטחת המידע שלהן. בזכות העבודה הצמודה עם הלקוחות, צוות חזק ומוצר מנצח - אנחנו מאמינים כי נצליח לשנות מהיסוד את הדרך בה ארגונים צורכים פתרונות סייבר. הגיוס המשמעותי יאפשר לנו לרוץ מהר יותר ולעשות זאת בגדול".

 

ת’ומאס קריין, מנהל בקרן Insight Partners, אשר מצטרף לדירקטוריון Perimeter 81, אמר: "במהלך החודשים האחרונים, חברות מכל העולם נאלצו לעבור למודל עבודה מבוזר, מה שיצר את הצורך לחבר את העובדים בצורה בטוחה לרשתות של החברות. חברת Perimeter 81 פיתחה פתרון מוצלח לאתגר זה על ידי הרחבת דרישות האבטחה של חברות Fortune 500 לפלטפורמה נגישה ומבוססת-ענן, המתאימה לעבודה מרחוק. אנו נלהבים להמשיך ולתמוך באקוסיסטם של הסייבר הישראלי, ולשתף פעולה עם עמית, שגיא, ושאר הצוות, בצעד הבא שלהם כחברת ScaleUp".

 

לחברה 85 עובדים בתל אביב ובניו יורק, ומשרד חדש צפוי להיפתח בקליפורניה בזמן הקרוב. בנוסף, החברה מתעתדת לגייס עוד כ-25 עובדים, 15 מתוכם בישראל, עם סיום הסבב.

 

בפברואר 2020 חשפה Perimeter 81 את פלטפורמת פתרון ה- SASE של החברה, אשר משלב את פתרונות אבטחת המידע המתקדמים של חברת SonicWall בפלטפורמה של Perimeter 81. הפלטפורמה המורחבת תאפשר יצירת רשת בטוחה וידידותית לשימוש וצריכת פתרונות אבטחה מתקדמים.

 

את העסקה ליוו שלמה לנדרס ודן פישר ממשרד גורניצקי ושות’.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה