פנטזי נטוורק מבטלת את המיזוג של חברת אייל אייכנר

ההחלטה התקבלה לאור השפעת משבר הקורונה על עסקיה של החברה ואי וודאות לגבי צפי הפעילות העסקית שלה

חדשות ספונסר 09/08/2020 10:22

א+א- 1

חברה פנטזי נטוורק מודיעה על ביטול הסכם ההתקשרות למיזוג חברת אייל אייכנר בע"מ המתמחה בתחום הייבוא וההפצה של מוצרי מזון, עליה דיווחה בחודש מרץ השנה.

 

ההחלטה התקבלה ע"י דירקטוריון פנטזי נטוורק על פי נתונים שסיפקה חברת אייכנר, שהצביעו על הרעה משמעותית בפעילות החברה ותוצאותיה העסקיות עקב מגבלות משבר הקורונה ואי וודאות לגבי צפי הפעילות העסקית.

 

על פי הודעת החברה, החליט הדירקטוריון לבטל את ההתקשרות בעסקת המיזוג ולהנחות את הנהלת החברה לא להתקדם בתהליך בדיקת הנאותות ושאר הפעולות הנדרשות להשלמתה של העסקה.

 

כזכור, שתי החברות חתמו על מזכר הבנות לפיו תרכוש פנטזי 100% מהון המניות המונפק והנפרע של אייכנר כנגד הקצאה של מניות רגילות בנות 0.20 ש"ח כל אחת. כך לאחר ההקצאה יחזיקו בעלי מניות אייכנר בשלב הראשון במניות החברה שיהוו שיעור של כ- 40% מהון המניות המונפק והנפרע של פנטזי נטוורק.

 

בנוסף נקבע שהחברה תקצה במעמד המיזוג לבעלי מניות אייכנר כתבי זכות למניות החברה (לא רשומים), הניתנים למימוש למניות החברה, בכפוף לעמידת החברה הממוזגת באבני דרך שנקבעו בהסכם.

 

מנכ"ל החברה, דני צדוק: "השפעת משבר הקורונה על התנהלות עסקי החברה המועמדת למיזוג הביא את דירקטוריון החברה להחלטה לעצור את הליך בדיקות הנאותות. אנו ממשיכים לפעול לטובת ציבור בעלי המניות, בין היתר, לשם איתור עסקאות מיזוג אשר יהיה בהן כדי להשיא ערך למשקיעים.

 

לקראת סוף חודש יולי, מונה אבי זרח שהנו בעל מניות משמעותי בחברה (החזקה של 8.8% מהון המניות) לתפקיד דירקטור בפנטזי נטוורק, מתוך רצון להעניק למשקיעים מעורבות בהליך קבלת ההחלטות." 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עולם כמנהגו נוהג...

    אין חדש תחת השמש...
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    fatfish 09/08/2020 10:30