הצלב האדום הצרפתי בוחר ב-Cellocator של פוורפליט לסיוע הומניטרי למגפת הקורונה

הצלב האדום הצרפתי מינף את הפיתרון של Cellocator מבית פוורפליט למעקב וניהול שילוח ציוד ואספקה רפואיים כתגובה למגפת הקורונה ולמחלת נגיף האבולה (EVD) במהלך יוני

מערכת ספונסר 05/08/2020 16:33

א+א-

פוורפליט מדווחת כי סיפקה לצלב האדום הצרפתי פיתרון מעקב plug and play שהיה בשימוש במשלוחי ציוד ואספקה רפואיים ועשה שימוש ביישומי ה - MultiSense וה - WatchM לנייד.

הצלב האדום הצרפתי הינו שחקן מרכזי בתכנית התגובה ההומניטרית של צרפת, המתמקדת במיוחד במניעה ובקרה של מגפות באפריקה שמדרום לסהרה, ויחד עם כוחות משימת החירום שלה ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו, משתמש בפתרון של Cellocator למעקב אחר ציוד ואספקה רפואיים בכדי לספק תגובה יעילה למגפות הקורונה וה-EVD.

תמיכת Airbus Foundation סיפקה לצלב האדום הצרפתי מטוס Airbus A330neo. מטוס זה יצא לאחרונה משדה התעופה שאלון ואטרי בצפון מזרח צרפת לברזוויל (רפובליקת קונגו), עם 16 טונות של אספקה על הסיפון. המטען נחת בברזוויל והועבר באמצעות רפסודה בנהר קונגו לקינשאסה, ולבסוף הועבר באמצעות הובלה יבשתית למרכזי האחסון של הצלב האדום המקומי שבמבאנדקה.

הצלב האדום הצרפתי בדק את הפיתרון של Cellocator למעקב אחר המיקום ותנאי הסביבה (טמפרטורה, לחות, זעזוע ואור) לאורך כל המסע שארך 10,000 ק"מ. מכשירי ה- MultiSense הוכנסו לחבילות בכדי לספק נתוני חיישנים בזמן אמת ולהעביר אותם ביחד עם מיקום המשלוח באמצעות אפליקציית ה - WatchM לנייד.

"אנו גאים לקחת חלק במבצע הקורונה המיוחד הזה", אמר אבי מגיד, נשיא פוינטר ו-Cellocator, והוסיף: "ניטור אפקטיבי של תנאי שרשרת האספקה הופך במהרה להכרח בכדי להבטיח שלמות ובטיחות של משלוחי תרופות, והטכנולוגיה הינה חלק קריטי בהפיכתו לאפשרי".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה