מיט-טק השלימה ניסוי במיון תאי גזע והפיכתם לתאי שריר

ניסוי זה מאפשר לחברה את תחילת העבודה על שכבת ההדפסה הדקה הבנויה ממספר סוגי תאים

חדשות ספונסר 04/08/2020 10:48

א+א- 2

חברת מיט-טק המפתחת תהליך להדפסה תעשייתית של בשר נקי באמצעות מדפסת תלת-ממד, מדווחת כי השלימה בהצלחה ניסוי בתהליך מיון תאי הגזע שהופקו ע"י החברה והפיכתם לתאי שריר הנדרשים עבור גידול באמצעות הדפסת תלת ממד של נתח בשר נקי ללא שחיטה וללא שימוש בבעלי חיים. זאת בהמשך להודעת החברה בחודש מאי 2020 על הצלחה בניסוי בתהליך מיון תאי גזע והפיכתם לתאי שומן.

 

החברה בחנה תהליך אותו היא מפתחת עבור גידול תעשייתי של תאי גזע לצורך הדפסה של בשר. במסגרת התהליך, עוברים התאים התמיינות מתאי גזע בסיסיים לתאי שריר אשר יצרו לבסוף את רקמת השריר בבשר הנקי המודפס המפותח ע"י החברה.

 

במסגרת הניסוי נלקחו תאי גזע, שהופקו במעבדות החברה והוזנו על ידי תרכובת הזנה ייחודית אשר פותחה במעבדות החברה, ומוינו באמצעותה לתאי שריר. תרכובת ההזנה מכוונת את תאי הגזע להתמיין לתאי שריר בתהליך המיון אותו מפתחת החברה.

 

הצלחת תהליך המיון מהווה אבן דרך מרכזית להשגת מטרת החברה, יצור בשר למאכל, ללא שחיטה או שימוש בבעלי חיים, באמצעות הטכנולוגיות המפותחות על ידה.

 

כאמור, ניסוי זה לצד הניסוי שנערך למיון תאי השומן, מאפשר לחברה את תחילת העבודה על שכבת ההדפסה הדקה הבנויה ממספר סוגי תאים. בכך, תתקרב מיט-טק להשלמת אבן הדרך הקרובה בפרויקט, שהינה הדפסת שכבה של מספר סוגי תאים שונים ליצירת רקמת בשר שלמה.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  זה בכלל לא מעניין: זו הסיבה:

  "מהות הפעולה אינה כרוכה בפעולה בניירות ערך...ירידה מתחת ל- 5% אחוזי החזקה לאחר הגדלת ההון המונפק והנפרע של החברה ביום 04.08.20"
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סוקרטס888 04/08/2020 11:11

 2. 2
  ..חדל להיות בעל עניין בה ..

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  zsarit9 04/08/2020 11:05