נכסים ובניין תבצע פרויקט התחדשות עירונית בפתח תקווה

תשתף פעולה עם חברת אתגר בפרויקט רמת ורבר בו יוקמו 540 יחידות דיור; היקף ההכנסות הצפוי בפרויקט מוערך בכ-800 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 03/08/2020 12:05

א+א-

נכסים ובניין מקבוצת אי די בי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת אתגר בפרויקט התחדשות עירונית במתחם רמת ורבר בפתח תקוה. הפרויקט גובל ברחובות ז’בוטינסקי, יצחק שדה וכצנלסון ולאחרונה הופקדה התב"ע.

 

ד"ר חיים גולובנציץ, בעלי אתגר נדל"ן: "אתגר נדל"ן החלה בקידום הפרויקט ברמת ורבר לפני מספר שנים, החל מהחתמת הדייר הראשון במבנים הקיימים בשטח. הפרויקט ממוקם במיקום אסטרטגי משמעותי, בחלקה הצפוני של פתח תקוה, שער הכניסה לעיר, על ציר הרכבת הקלה העתידי ובסמיכות רבה למרכז התעסוקה והמסחר המוקם בימים במרחק מאות מטרים בודדים, ואני רואה בו גולת הכותרת של פעילות החברה בשנים הקרובות.

 

הכרותה האינטימית של החברה עם דיירי המבנים, לצד הניסיון הרב אותו רכשה בניהול פרויקטים מורכבים, יחד עם ניסיונה הרב ואיתנותה הפיננסית והביצועית של נכסים ובניין, מבטיחות שיתוף פעולה פורה ומוצלח לקידום הפרויקט ולבנייתם באופן שייהנה הן את דיירי הפרויקט, והן את העיר פתח תקווה כולה."

 

התוכנית, שמתפרסת על פני שטח של כ-11 דונם, כוללת פינוי של 6 מבני מגורים בני 150 יח"ד אשר הוקמו בשנות ה 50, ובמקומם תחל בניית 540 יח"ד ב-4 מגדלים בני 26 קומות ושני בניינים בני 9 קומות בבניה מרקמית. עוד כוללת התוכנית שטחי תעסוקה ומסחר מלווה רחוב. היקף ההכנסות הצפוי בפרויקט מוערך בכ-800 מיליון ₪. 

 

אדוארדו אלשטיין מנכ"ל נכסים ובניין: "הפרויקט הוא חלק ממהלך אסטרטגי של נכסים ובניין להרחבת הפעילות בתחום הדיור למגורים בישראל. בחודשים האחרונים הרחיבה החברה את פעילותה בתחום המגורים בהיקף של כאלף יחידות דיור חדשות ברחבי הארץ. לנכסים ובניין יתרות נזילות משמעותיות והנהלה מצוינת המציבות אותה בעמדת זינוק אופטימלית לניצול ההזדמנויות הרבות בשוק הנדל"ן ובפרט נדל"ן למגורים בישראל".

 

אבי רוזן מנכ"ל נוה גד מקבוצת נכסים ובניין: "אנו שמחים על כניסתנו לפרויקט נוסף בעיר פתח תקוה. לנוה גד ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית וזהו פרויקט ההתחדשות עירונית השני שלנו בעיר, כאשר הפרויקט הראשון בהיקף של 360 יח"ד הושלם בהצלחה וכל הדירות נמסרו לבעלים. אנו פועלים בפתח תקוה מזה שנים רבות והקמנו בעיר מספר פרויקטים משמעותיים.

 

עוד הוסיף רוזן ,"אנו עוקבים אחרי פעילות העירייה בתחום ההתחדשות העירונית והתרשמנו כי ראש העיר, מר רמי גרינברג, רואה בתחום זה חשיבות גדולה ועשה מהלכים ראויים לציון בתחום דוגמת הקמת מנהלת להתחדשות עירונית שתפקידה לסייע לבעלי הדירות וליזמים ולתאם בינם לבין הגורמים השונים על מנת שהפרויקטים ייצאו אל הפועל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה