סינאל מציעה למדינה אפליקציה לפיקוח על שוהים בבידוד ללא חדירה לפרטיות

האפליקציה מאפשרת למשתמשים לבצע פעולות דיווח און ליין מהנייד על כניסה ויציאה מבוססי מיקום

חדשות ספונסר 03/08/2020 11:15

א+א- 1

בחודש מרץ, עם התפרצות הקורונה בישראל, פנתה חברת סינאל, העוסקת במתן פתרונות טכנולוגים מבוססי מיקום גיאוגרפי, למשרדי הממשלה הרלוונטיים והציעה באופן וולונטרי, שימוש באפליקציה מתקדמת פרי פיתוחה בשם הרמוני סמארט המיועדת לדיווח ואיכון נוכחות דיגיטלית מבוסס ניטור לווייני) לשוהים בבידוד. פנייתם לא נענתה ולאור פרוץ הגל השני והעליה במספר החולים והשוהים בבידוד פנתה החברה בשנית לגורמים הרלוונטיים.

 

בפתרונות הקיימים כיום לפיקוח על שוהים בבידוד, האחריות לשהייה בבידוד מוטלת לרוב על המבודד, כאשר יכולת האכיפה של הרשויות מוגבלת ביותר. ככל שמספר המבודדים גדל כך יכולת האכיפה הופכת לעד בלתי אפשרית.

 

האפליקציה של סינאל מאפשרת פיקוח יעיל על המבודדים ללא חדירה לפרטיותם, במסגרת דיווח יזום של המבודד, תוך התאמה בין כתובת השוהה בבידוד לבין הימצאותו הפועל. המידע היחיד הנלקח מהנייד ומועבר למערכת הנוכחות הוא מיקום הדיווח, שעה ומספר המבודד. מידע זה נלקח רק ברגעים שמקליקים על כניסה או יציאה.

 

חשוב להדגיש כי במהלך היום, האפליקציה לא ניגשת לשום חומר במכשיר. האפליקציה ניגשת ל- GPS של המכשיר בעת הדיווח בלבד ובשום אופן לא משתמשת במיקרופון של המכשיר או בצלמה.

 

ניתן להגביל מבודד קורונה – לדיווח מאזור מסוים, באמצעות לווין. כמו כן, ניתן להגדיר שכל דיווח ישמר ביחד עם תמונת המדווח ומיקום שיוצג על גבי מפה מ- GOOGLE EARTH בנוסף ניתן לבקש ממבודד לצלם עצמו ולהעביר את התמונה "לפרטי המשתמש". 

 

האפליקציה מאפשרת למשתמשים לבצע פעולות דיווח און ליין מהנייד על כניסה ויציאה מבוסס מיקום. האפליקציה מותאמת לעבודה בטלפונים חכמים עם מערכות הפעלה אנדרואיד או IOS. כמו כן האפליקציה עובדת בפרוטוקול מאובטח עם מערכת הרמוני בטכנולוגיית WS רושמת ומקבלת מידע עדכני מבסיס הנתונים.

 

חברת סינאל שהוקמה בשנות ה-90, היא בעלת פעילות בתחום הפתרונות הטכנולוגים מבוססי מיקום גיאוגרפי לניהול המשאב האנושי בארגון, במגוון תחומים (הוכחות, שכר, פנסיה, בקרת כניסה) ומהווה ספק מורשה ובלעדי בתחום איכון הנוכחות במשרדי החשכ"ל.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יפה, אולי תתחיל להתקדם |4|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    rtg1 03/08/2020 11:22