הסכמי המכירה של שיח מדיקל הגיעו לסכום של כ-132.5 מיליון שקל

החברה חתמה על הסכמים בהיקף של כ-70 מיליון שקל עם 4 בתי מרקחת; ההסכמים מצטרפים לשורת הסכמים עליהם חתמה החברה בחודש יוני

חדשות ספונסר 02/08/2020 11:57

א+א-

שיח מדיקל גרופ, חברת הקנאביס הרפואי שבבעלות משפחת שריד מדווחת היום על חתימת שורה של הסכמים לשיווק ומכירת מוצריה ב-4 בתי מרקחת בהיקף של כ-70 מיליון ש"ח. הסכמים אלה מצטרפים לאלו שכבר נחתמו על ידי החברה בחודש יוני ועל פי הערכת החברה מגיעים להיקף מצרפי של כ-132.5 מיליון ש"ח באמצעות מכירה ל-12 בתי מרקחת בישראל.

 

ההסכמים יהיו בתוקף לתקופה של 12 עד 36 חודשים ויאפשרו לבתי המרקחת וללקוחות שיח ביטחון בכל הנוגע לרצף וזמינות האספקה.

 

שיח אשר החלה למכור את מוצריה ובראשם סדרת מוצרי ’ניצן’ בבתי המרקחת בישראל בחודש אפריל 2018, משקיעה את תשומת הלב המרבית בהגדלת כושר הייצור באופן משמעותי תוך שמירה על תוצרת איכותית והדירה. לצורך כך, שיח שדרגה את מתקני הגידול של החברה וחתמה על הסכמים עם טלקאן ועם מגדל נוסף בצפון הארץ מוקדם יותר השנה. באמצעות הסכמים אלו, שיח מבטיחה לבתי המרקחת אספקה רציפה וסדורה של תוצרת איכותית המאפשרת לשמור על הרצף הטיפולי ללקוח.

 

בנוסף לפעילותה הענפה של החברה בישראל, שיח מדיקל גרופ מרחיבה את פעילותה הבינלאומית. שיח חתמה בתקופה האחרונה על שני חוזים לשיווק ומכירה של מוצריה ומוצרים המבוססים על פעילות שיח בצפון אמריקה. בנוסף לכך, לשיח תשתית פעילות בינלאומית באירופה הכוללת הקמה של חוות גידול ומפעל ביוון.

 

תשתית זו תאפשר לשיח גישה לשוק האירופאי ללא תלות באישור הייצוא ממדינת ישראל. כמו כן, לאחרונה דיווחה החברה כי קיבלה אישור עמידה בתקן האירופאי GACP אשר מאפשר לה להיערך לייצוא מישראל.

 

מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "לאחר בחינה מעמיקה וניסיון רב שנצבר בעבודה עם בתי המרקחת בישראל בשלוש השנים האחרונות, ועם הלקוחות ב- 13 השנים האחרונות, אנו גאים להמשיך ולהרחיב את שיתופי הפעולה של שיח מדיקל גרופ עם בתי המרקחת המובילים בארץ.

 

צעדים אלו יאפשרו לנו להמשיך ולתת מענה שוטף ויציב לביקוש הרב למוצרי שיח מצד המטופלים. לצד הסכמים אלו אנו ערוכים לייצוא של מוצרינו למספר שווקים משמעותיים. הבטחת התזרים של כ-132.5 מיליון שקל בשלוש השנים הקרובות יתמוך במימוש האסטרטגיה של החברה בהשקעות בארץ ובעולם ויחזק את רווחיות החברה."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה