קאנומד תספק מוצרי קנאביס רפואי בהיקף של כ-3.8 מיליון שקל

חתמה על הסכם הפצה עם בית מרקחת בשרון לתקופה של 3 שנים; החברה מנהלת מו"מ עם "טבע אדיר" לקראת הסכם בהיקף של כ-6 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 02/08/2020 10:04

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קאנומד מדווחת היום על חתימת הסכם עם בית מרקחת באזור השרון לאספקת מוצרי קנאביס, לרבות תפרחות מיובשות לשימוש רפואי ומוצרים נוספים, לבית המרקחת, וזאת לתקופה של 3 שנים החל מיום ה-30 באוקטובר 2020 בהיקף הכנסות צפוי לקאנומד של כ-3.8 מיליון שקל.

 

החברה מצויה במשא ומתן מתקדם לחתימת הסכם אספקה לבית מרקחת נוסף, בתנאים דומים להסכם הנוכחי, ובהיקף הכנסות צפוי של כ-4.5 מיליון שקל.

 

החברה מעדכנת היום בדיווח למאיה על התפתחויות נוספות בפעילותה, בין היתר מנהלת החברה משא ומתן מתקדם עם טבע אדיר להתקשרות בהסכם למכירת מלוא תוצרת הקנאביס הרפואי בשטח של 3.6 דונמים בחוות הגידול משואה. ככל שייחתם הסכם, התמורה הכוללת לחברה צפויה לעמוד על כ-6 מיליון שקל.

 

בנוסף, החברה במשא ומתן מתקדם להתקשרות בהסכם הפצה אסטרטגי עם בית מסחר במטרה שיפיץ בלעדית של מוצרי הקנאביס הרפואי של קאנומד, וזאת לתקופה של 3 שנים.

 

עוד משא ומתן מתקדם מנהלת החברה לשיתוף פעולה בייצוא של עד 1 טון תמציות ושמנים על בסיס קנאביס לאירופה, עם חברה מקומית, כאשר כל צד יהיה זכאי ל-50% מסך ההכנסות, וכן משאים ומתנים עם אותה חברה להתקשרות בשני הסכמי ייצור על פי התקן האירופי והישראלי.

 

קאנומד ממשיכה לקדם  התקשרויות בהסכמי אספקה בהיקפים משמעותיים מול מספר גורמים בארץ, כמו גם בהסכמים לצורך ייצוא ואספקה בהיקף משמעותי למדינות בחו"ל.

 

בבעלותה של קאנומד, שבשליטת מנור וכפיר גינדי מתקן INDOOR בציפורית בכושר ייצור מירבי של 10 טון וחוות גידול בבקעת הירדן בשטח של 15 דונם וכושר ייצור של 7.6 טון תפרחות בשנה. מתחילת השנה חתמה החברה על מספר הסכמים לשיתופי פעולה בישראל בהיקף של עשרות מיליוני שקלים וכן על הסכם אסטרטגי עם חברת הפצה בגרמניה, המהווה את שוק היעד המרכזי של החברה באירופה. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה