מלם תים משיקה ’מצפן בטיחות עסקי’: כלי בקרת כניסה לארגונים, לעמידה בתו הסגול ולמניעת התקהלויות

במקור, פותחה מערכת ’מצפן הבטיחות’ על מנת להביא לשיפור הבטיחות והקטנת הנפגעים באתרי בניה ובמקומות עבודה. עם פרוץ משבר הקורונה, המערכת עברה הסבה

מערכת ספונסר 29/07/2020 17:03

א+א-

קבוצת ה- IT מלם תים פיתחה ’מצפן בטיחות עסקי’ (Safe Business Compass), פתרון בענן, המסייע לחברות ועסקים להתנהל בשגרת הקורונה, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות, במודל תשלום חודשי Saas.

מצפן הבטיחות הינו מערכת בקרת כניסה אוטומטית באפליקציית מובייל, הכוללת מצלמת אינפרא מבוססת API, מדידת חום מרחוק עבור עובדים, מבקרים ולקוחות, זיהוי פנים אוטומטי ומנגנון הצהרת בריאות דיגיטאלית. זאת, עם מעטפת אבטחת מידע לשמירת פרטיות ואפשרות לשמור בצורה מרוכזת ומסודרת את כל הצהרות הבריאות, בהתאם לדרישת משרד הבריאות.

בנוסף, מספקת המערכת מנגנון התרעה מפני התקהלויות מבוסס WiFi, על גבי פלטפורמת Meraki של סיסקו, בארגונים בהם פרושה רשת WiFi פנימית וכן מניעת כניסה ואזעקה בעת כניסה לא מאושרת.

מיתרונות המערכת: איסוף וניהול מידע הבטיחות במערכת אחידה, מידע אמין, מדוייק וזמין מיידית, מערכת ניהול באפליקציית מובייל, עם זמינות המידע מכל מקום, דש בורד ניהולי והשתלבות כחלק ממכלול הפתרונות של קבוצת מלם תים. התפקודים של ’מצפן הבטיחות’ הנם בעלי ערך גם ביום שאחרי הקורונה וניתן לנצל אותם לטובת מגוון שימושים.

במקור, פותחה מערכת ’מצפן הבטיחות’ על מנת להביא לשיפור הבטיחות והקטנת הנפגעים באתרי בניה ובמקומות עבודה, באמצעות שילוב של טכנולוגיות ומערכת מידע ייעודית. עם תחילת משבר הקורונה, עברה המערכת הסבה והתאמה למתן פתרונות ייעודיים לתקופה זו.

חגי רבי, מנהל תחום IoT במלם תים: "מערכת מצפן הבטיחות העסקי הותאמה, תוכננה ועוצבה על מנת לתת מענה יעיל וידידותי לצרכים הייחודיים של כל עסק בתקופה המאתגרת שבה אנו חיים ופועלים. המערכת יעילה במיוחד במתחמים עם פוטנציאל להתקהלויות כגון שווקים, מרכזים מסחריים ותרבותיים, ומעניקה למנהלים בשטח או במשרד כלי בקרה נוח ונגיש לשליטה, ניהול הבטיחות ועמידה בתקני משרד הבריאות. המערכת יודעת לדגום כמה מכשירים סלולריים נמצאים בקרבתה וכך ניתן לדעת באופן סטטיסטי כמה אנשים נמצאים באיזור ובמידה וכמות האנשים עולה על המותר, ניתן לטפל בדילול ההתקהלות באמצעים המקובלים. המערכת קלה במיוחד לתפעול ותהליך ההתקנה שלה אורך בין יום ליומיים בלבד".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה