קרדיט: יח"צ

נגיף הקורונה

בונוס ביוגרופ: הצלחה בפיתוח גרסה מתקדמת לתרופה לטיפול בקורונה

התרופה מפחיתה את בצקת הריאות ב-66%; לייצור התרופה המשופרת נדרשת רבע מכמות התאים שנדרשו בגרסה הקודמת, מה שמאפשר הכפלה פי 4 של כושר הייצור

חדשות ספונסר 22/07/2020 12:12

א+א- 3

חברת בונוס ביוגרופ הדגימה בחודש מאי האחרון הצלחה בריפוי ריאה חולה בדלקת ריאות חריפה, המשתקפת בכך שהריאה המטופלת נראתה כריאה בריאה, בניסוי פרה-קליני בתרופה הייחודית MesenCure ,המפותחת על ידי בונוס ביוגרופ לטיפול במצוקה נשימתית מסכנת חיים בחולי קורונה ודלקת ריאות.

 

בהמשך לתוצאות הביניים, החברה מדווחת היום כי הצליחה לפתח גרסה מתקדמת יותר של התרופה MesenCure אשר בשלב נוסף של הניסוי, הודגמה כיעילה יותר, למרות שלייצורה נדרש רבע בלבד מכמות התאים מהם היא עשויה, בהשוואה לגרסתה הקודמת.

 

טיפול באמצעות הגרסה המתקדמת של התרופה MesenCure ,השיג הצלחה בהפחתה ניכרת בשיעור של 66% מבצקת הריאות, הצלחה המשקפת שיפור של 40% ביעילות התרופה, בהשוואה לגרסתה הקודמת.

 

הפחתת בצקת ריאות, משמעה הפחתת הצטברות נוזלים עודפים בחלל הריאה, היוצרים מחסום בפני חילוף גזים - חמצן המגיע למערכת הדם ופחמן דו -חמצני הנפלט אל מחוץ לגוף, המתבצע בחלל הריאה ודרך נאדיות הריאה, ועלולים להוביל לכשל נשימתי ולמוות.

 

בנוסף, טיפול באמצעות הגרסה המתקדמת של התרופה MesenCure ,השיג הצלחה בהפחתה בשיעור של למעלה מ-40% בספירת תאי הדם הלבנים מסוג נוטירופילים ומנוציטים בנוזלי הריאה, שמשמעותה הפחתה בכמות התאים העלולים להביא לסערת ציטוקינים ולפעילות יתר של מערכת החיסון, להרס רקמות, ובכללן גם רקמת נאדיות הריאה, ולהצפתם בנוזלים, בחלבונים ובחלקי תאים, ולמצוקה נשימתית חריפה ומסכנת חיים.

 

העובדה שלייצורה של הגרסה הנוכחית של התרופה נדרש רבע בלבד מכמות התאים אשר נדרשו לייצור הגרסה הקודמת, משמעותה הקטנה מהותית בעלויות המשתנות של ייצור התרופה, כמו גם, הגדלה משמעותית של כושר הייצור שלה תוך שמירה על בטיחות השימוש.

 

התרופה של בונוס ביוגרופ מיועדת לטיפול בדלקות במערכת הנשימה, בין אם מקור הדלקת בנגיף קורונה החדש או בכל וירוס אחר, ובין אם מקורה בחיידק או בחשיפה למזהמים אחרים. כך תוכל התרופה לשמש לטיפול במגוון רחב של אינדיקציות, ובכלל זה, דלקות בדרכי הנשימה התחתונות, קורונה, וכן אסטמה ומחלת ריאות חסימתית כרונית, אשר יחדיו, מייצגות שוק עולמי העולה על 43 מיליארד דולר בשנה.

 

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אל תביא נתונים ללא ביסוס, אתה מטעה

  אנשים.. מאיפה הבאת את זה?|9|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סולידי123 25/07/2020 10:54

 2. 2
  איפה כתוב?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hragy 23/07/2020 09:32

 3. 3
  תחילת ניסוי קליני באוקטובר |4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ythefish 22/07/2020 18:36