אפולו פאוור תשלב את היריעה הסולארית שלה ברכבי אודי

על פי מזכר ההבנות שנחתם בין שתי החברות, מטרת שיתוף הפעולה היא לספק רכבים בעלי מודול סולארי המייצרים אנרגיה סולארית גם במהלך נסיעה

חדשות ספונסר 21/07/2020 09:45

א+א- 2

חברת אפולו פאוור, המפתחת יריעות סולאריות גמישות, התקשרה עם יצרנית הרכב Audi AG, במזכר הבנות לפרויקט חדשנות לשילוב טכנולוגיית היריעה הסולארית פרי פיתוחה של סולארפיינט בחלקי רכב. שיתוף הפעולה צפוי לחול במהלך שלבים שונים ומטרתו לספק רכבים בעלי מודול סולארי המייצרים אנרגיה סולארית גם במהלך נסיעה.

 

עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור, מסר: "אנחנו גאים לחבור לענקית הרכב אודי, שידועה כאחת החברות המובילות בעולם בהטמעת טכנולוגיות חדשניות בייצור סדרתי של רכבים. מזכר ההבנות עם אודי נחתם לאחר ניסויים ראשונים משותפים עם צוותי אודי בגרמניה.

 

בשנה האחרונה זכינו לליווי צמוד של מרכז החדשנות "Konnect" המייצגת את קבוצת פולקסווגן בישראל. קבוצת פולקווסגן חרטה על דגלה את המעבר לרכב חשמלי וכיום מחזיקה בחלק מהמותגים הגדולים בעולם הרכב. אנו שואפים להמשיך בשותפות עם קבוצה חזקה זו לשילוב הטכנולוגיה שפיתחנו בייצור רכבים סדרתי ובכמויות גדולות".

 

סטפני פוקס, מנכ"לית קונקט- מרכז החדשנות של קבוצת פולקסווגן בישראל: "מאז ההשקה של Konnect ב2018, יזמנו 20 פרויקטי פיתוח עם סטארטאפים ישראליים בנושאי הליבה הטכנולוגיים של קבוצת פולקסווגן. אחד הנושאים המרכזיים לקבוצה הינו הרכב החשמלי, הכולל השקעות בגובה של 30 מיליארד יורו לפיתוח 70 דגמים חשמליים והיברידיים עד שנת 2025.

 

אנו שמחים שיכולנו ליזום ולתמוך בשיתוף הפעולה בין המותג שלנו אודי לבין אפולו פאוור ובכך לתרום לחזון התחבורה הנקייה של קבוצת פולקסווגן. אנו מצפים להרחבת שיתוף הפעולה ושילוב הטכנולוגיה החדשנית של אפולו במותגים נוספים של קבוצתנו."

 

בחודש יולי 2020 הודיעה אפולו פאוור כי חלקו הראשון של קו היצור שהזמינה של היריעה הסולארית פרי פיתוחה, הגיע לישראל וכעת היא פועלת במטרה להשלים את התקנתו והפעלתו.

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מבין שזה ניסוי כרגע. לא מכירה.

  אין ספק שזו התקדמות מעולה. ברכות למחזיקים שמשתתפים ביצירת עולם ירוק יותר. אבל לא רשום כמה הכנסות. רק ההכנסות השנתיות או השווי של אאודי. מקווה שיצליח.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 21/07/2020 09:51

 2. 2
  יפה מאוד |4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  עידודו 21/07/2020 09:49