בתל אביב ממתינים לפתיחת שבוע המסחר בעולם

מגמה מעורבת הבוקר באסיה, שנחאי מזנק 2.6% והניקיי יורד 0.1%; החוזים העתידיים נסחרים בירידות של עד 0.4%; אמש הסתיים המסחר בתל אביב בירידות קלות

חדשות ספונסר 20/07/2020 08:13

א+א-

יום המסחר השני לשבוע זה יפתח בציפיה לפתיחת שבוע המסחר בעולם, אחרי שבשבוע שעבר נרשמו עליות קלות בשווקים. הבוקר באסיה נפתח המסחר במגמה מעורבת. ביפן ירידה קלה של 0.1% על רקע נתוני יצוא חדשים לחודש יוני שמסמנים ירידה נוספת בניגוד לתחזיות. בורסת שנחאי מטפסת 2.6% לאחר שהבנק המרכזי החליט להותיר את הריבית ללא שינוי. 

 

החוזים העתידיים בניו יורק נסחרים בשעה זו בירידות שערים של עד 0.4%, אחרי שסגרו את השבוע שעבר בעליות. דאו ג’ונס עלה 1.3% בסיכום שבועי ואס.פי 500 הוסיף 2.3%. עונת הדוחות נמשכת ומניות הטכנולוגיה ספגו ירידות שערים בשבוע החולף. 

 

אמש בתל אביב הסתיים המסחר בירידות שערים לאחר שהתנהל בעליות במהלך רוב שעות הפעילות. מדד תל אביב 35 ירד 0.1%, תל אביב 125 נסגר ללא שינוי בירידה קלה של 0.02%, מדד הבנקים איבד 0.36%, מדד הנדל"ן איבד 1.7% ואילו מדד הנפט טיפס 0.97% בניגוד למגמה.

 

חברת מיקרומדיק דיווחה על התקשרות של החברה המתמזגת נקסטייג’ במזכר הבנות מחייב עם חברה אוסטרלית העוסקת בייצור ושיווק מוצרי קנאביס.לפי מזכר ההבנות החברה האוסטרלית Cannatrek תרכוש קנבינול סינתטי (CBN) על מנת לבחון את שילובו במוצרי קנאטרק, באמצעות פיילוט שתערוך החברה. מניית מיקרומדיק הגיבה בעליה של 3.6%.
 
חברת הקנאביס פנאקסיה עדכנה על השלמת העסקה עם חברת התרופות הגרמנית ניורוקספארם. על פי ההסכם ייצרו שתי החברות תרופות ומוצרים מבוססי קנאביס למטרות רפואיות ולשיווקם והפצתם בגרמניה. הכוונה למספר מוצרים שנקבעו בהסכם, בעלי צורת מתן שונות המכילים ריכוזים שונים של THC ו-CBD. בין המוצרים תמציות, שמנים, נרות, תרסיסים וטבליות לבליעה. מניית פנאקסיה זינקה 4.95%.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה