גל קורונה שני בעולם: סטארווד סוגרת שני קניונים בקליפורניה

כחודש לאחר שכל הקניונים שבבעלות החברה נפתחו, פרסמו הרשויות בקליפורניה הנחיות מעודכנות והקניונים נסגרו; החברה הגיעה לחדלות פירעון ונמצאת בהשעיה

חדשות ספונסר 14/07/2020 12:12

א+א- 1

חברת סטארווד ווסט, העוסקת בפעילות נדל"ן מניב מסחרי – קניונים בארה"ב מדווחת היום על סגירת שניים מתוך שבעת הקניונים שלה בקליפורניה.

 

בתחילת יוני דיווחה החברה על פתיחת כל הקניונים שלה במתכונת מצומצמת. החברה הסבירה כי רק חלק מהחנויות נפתו והן פועלות בשעות מקוצרות יותר לעומת אלו שהיו טרם סגירת הקניונים. עוד ציינה סטארווד כי רק כ-19% מדמי השכירות שולמו על ידי השוכרים בקניונים.

 

היום, בעקבות הנחיות מעודכנות שפורסמו על ידי הרשויות במדינת קליפורניה למניעת התפשטות נוספת של נגיף הקורונה, הכוללות סגירת קניונים ומקומות בילוי, שני קניונים מתוך שבעת הקניונים שבבעלותה - Covina West  Plaza ו–Parkway.

 

החברה מבהירה כי הקניונים נסגרו עד לקבלת הנחיה אחרת מהרשויות.

 

סטארווד ווסט, שבבעלות בארי שטרנליכט נמצאת בהשעיה מהמסחר בבורסה, לאחר שמחזיקי האג"ח של החברה החליטו להעמיד לפירעון מיידי את החוב בהיקף של כ-250 מיליון דולר הנובע מהנפקת האג"ח שביצעה החברה בשנת 2018 ואמורה היתה להיפרע בשנים 2021-2023.

 

בחברת הדירוג מעלות הורידו את דירוג המנפיק של החברה וכן את דירוג האג"ח ל-D ולחברה מונו שני נאמנים מטעם בית המשפט המחוזי בתל אביב. השופט חגי ברנר אמר שהחברה מצויה במצב של חדלות פירעון ועליה להגיע להסדר חוב מול מחזיקי האג"ח.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    קליפורניה זה המשך גל ראשון. לא שני

    חפשו בכללי כתבתי על שני. בקליפורניה יש רק עליה בנדבקים והחולים. מחזיק אגח
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 14/07/2020 16:14