כלל ביוטכנולוגיה: הסכמי השקעה בהיקף של עד 25 מיליון דולר לפי-קרדיה

החברה חתמה על מערכת הסכמים לשיתוף פעולה עם חברת המכשור הרפואי הסינית הציבורית ונוס מדטק

חדשות ספונסר 14/07/2020 10:05

א+א-

כלל תעשיות ביוטכנולוגיה מתכבדת להודיע כי חברת פי-קרדיה ((Pi-Cardia המוחזקת על ידה בשיעור של 5.5%, עדכנה כי התקשרה עם Venus Medtech. במערכת הסכמים להשקעה ושיתוף פעולה.

 

Pi-Cardia מפתחת פתרונות צנתורים שאינם מצריכים שתל, לטיפול בהסתיידות מסתמים. המוצר המוביל שלה, צנתר ה-Leaflex, מיועד לטיפול בחולים הסובלים מהצרות של המסתם האאורטלי בלב. ממחלה זו סובלים מיליוני בני אדם ברחבי העולם. Leaflex, הנבחן בניסויים קליניים, מיועד לשפר את תפקוד המסתם ללא צורך בהחלפתו בפרוצדורה ניתוחית או צינתורית מורכבת.

 

במסגרת העסקה תעביר Venus ל-Pi-Cardia סך של עד 25 מיליון דולר, מתוכו 10 מיליון דולר יועברו במועד השלמת העסקה והיתרה תועבר בכפוף להתקיימותם של תנאים שנקבעו בעסקה. בתמורה לסכום ההשקעה תקצה Pi-Cardia מניות בכורה ואג"ח להמרה ותעניק רישיון בלעדי לפיתוח, ייצור, שיווק ומסחור ה-Leaflex בסין. בנוסף, Pi-Cardia תהיה זכאית לתמלוגים על בסיס מכירות עתידיות של ה-Leaflex בסין.

 

במועד השלמת העסקה, יעמוד שיעור ההחזקה ב-Pi-Cardia של קרן אנטומיה טכנולוגיה רפואית I, שותפות בה מחזיקה החברה 50%, על כ-5%, ובנוסף, שיעור ההחזקה של החברה במישרין ב-Pi-Cardia יעמוד על כ-3%. 

 

 Venus היא חברה סינית ציבורית הנסחרת בבורסת הונג קונג (stock code: 2500.HK) לפי שווי שוק נוכחי של כ- 4 מיליארד דולר. החברה פועלת בתחום הציוד הרפואי לצנתורים במסתמי הלב בסין עם נתח שוק של כ-79% בפרוצדורות של החלפת המסתם האאורטלי על ידי צנתור (TAVR) בשוק הסיני בשנת 2018.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה