חברות האשראי משיקות שירות תשלום מהנייד ללא מגע

ברוח ימי הקורונה משיקה ישראכרט את השירות בשלב ראשון למשתמשי אנדרואיד בלבד; כאל תשיק את השירות בשבועות הקרובים

חדשות ספונסר 13/07/2020 10:13

א+א-

חברת ישראכרט דיווחה הבוקר על השקת שירות ANYPAY שיאפשר תשלום באמצעות הנייד ללא מגע. בשלב זה השירות יתאפשר לחלק מלקוחות החברה, בעלי מכשיר סלולרי המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד, המחזיקים בכרטיס מאסטרקארד של ישראכרט. התשלום יתבצע בעסקים שכבר עברו לתשלומים בתקן EMV. בישראל מדובר על כ-15,000 עסקים, אך בחו"ל מדובר בפריסה רחבה יותר של בתי עסק ורשתות מסחריות שונות.

 

חברת כאל תשיק גם היא בשבועות הקרובים שירות תשלומים שיאפשר בין היתר תשלום  באמצעות הנייד ללא מגע. בשלב הראשון השירות יפעל למכשירי אנדרואיד ובהמשך עם כניסתה של אפל פיי לישראל גם למחזיקי מכשיר אייפון. מהחברה נמסר כי כאל צפויה להשיק בתחום זה פיתוחים מתקדמים נוספים שייחשפו בהמשך.

 

עד חודש נובמבר השנה יחויבו עסקים בישראל, שמחזור הסליקה הכולל שלהם בשנת 2019 הסתכם ביותר מ-100 מיליון שקל ומעלה, לתמוך בביצוע תשלומים "חכמים" בתקן EMV כאשר בחודשים האחרונים נרשמת הצטרפות מאסיבית גם מצד עסקים שאינם עומדים ברף האמור. כבר היום יכולים לקוחות ישראכרט לבצע תשלום בטאץ’ וללא מגע בעסקים שכבר התקינו את הטכנולוגיה החדשה – בהן הרשתות זארה, דלתא, אופטיקנה, H&M ועוד עשרות אלפי עסקים ברחבי הארץ.

 

ד"ר רון וקסלר מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "בימים בהם אזרחי ישראל נדרשים לריחוק חברתי, עולה הצורך בביצוע תשלומים ללא מגע. בשנים האחרונות זה הכיוון אליו צועדת התעשייה כולה, ואני שמח כי ישראכרט כחלק מהגשמת חזונה, תהיה החלוצה של הטכנולוגיה הזאת בישראל .ישראכרט כקבוצת כרטיסי האשראי הגדולה בישראל גאה להביא פתרונות מתקדמים אלה ללקוחותיה".

 

התשלום באמצעותANYPAY באפליקציית ישראכרט מתבצע תחת סטנדרטים מחמירים של אבטחת מידע. בנוסף, כל עסקה מדווחת ללקוחות באמצעות הודעת "פוש", בזמן אמת, כאשר הלקוחות יוכלו לעקוב באמצעות האפליקציה אחרי כל היסטוריית הרכישות שלהם.

 

בשלב הראשון, במהלך החודשים הקרובים יתאפשר התשלום באפליקציה באמצעות מכשירי אנדרואיד, ובהמשך החברה תפעל לאפשר גם ללקוחותיה המחזיקים כרטיסים ומכשירים אחרים ליהנות משיטת תשלום זו, שהינה המתקדמת ביותר בעולם. לעת עתה, ייפתח השירות לכרטיסי ’מאסטרקרד’ חוץ בנקאיים ולחלק מכרטיסי ’מאסטרקרד’ הבנקאיים.

 

אורי אלון משנה למנכ"ל קבוצת ישראכרט: " הטכנולוגיה החדשה של תשלומים ללא מגע תאפשר ללקוחות התנהלות נוחה יותר – אין צורך לזכור לקחת כסף מזומן או אפילו כרטיס אשראי כאשר יוצאים מהבית. הסמארטפון הנייד שצמוד אלינו תמיד כבר מתפקד כארנק לכל דבר.

 

עולם האפליקציות איפשר לצרכנים רבים לשלוט בצורה חכמה על ההוצאות שלהם. עכשיו מגיע המהלך המשלים, שבו הצרכנים כבר אינם זקוקים לכרטיס שלהם כדי לבצע תשלום. השינוי הזה מתרחש בהדרגה, והוא מתחיל כאן ועכשיו קודם באנדרואיד ובהמשך בשאיפה גם באייפון. ישראכרט משקיעה מאמצים רבים להביא לכל לקוחותיה את הטכנולוגיות המתקדמות והבטוחות ביותר, וגם כאן הצלחנו לקדם שינוי צרכני דרמטי מבלי לוותר על אבטחת התשלומים עצמם".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה