יוניבו מייבאת לישראל מאות ק”ג של קנאביס מקנדה

החברה תייבא 4 זנים שיימכרו ב-90 בתי מרקחת בארץ; יוניבו צופה להוסיף הכנסות של למעלה מ-5 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 12/07/2020 14:17

א+א- 5

חברת הקנאביס הרפואי יוניבו הודיעה כי תרכוש מספר מאות ק"ג של תוצרת קנאביס רפואי ממתקן Indoor של חברת מרנובה מקנדה (חברה בת של Creso Pharma הנסחרת בבורסה האוסטרלית). תוצרת הקנאביס הרפואי כוללת 4 זני פרימיום מבוקשים, בעלי רכיב THC גבוה, שימכרו ברשת ההפצה של יוניבו הכולל כ-90 בתי מרקחת ברחבי הארץ תמורת למעלה מ-5 מיליון שקלים. הייבוא ממרנובה מאפשרת ליוניבו בידול ואי תלות באיכות הקנאביס הרפואי של חוות בישראל.

 

היום רוכשת יוניבו את חומרי הגלם ממספר חוות בישראל ועל מנת לשמור על איכות המוצרים בוחרת בקפידה את הזנים וחומרי הגלם מהחוות איתם עובדת החברה זה מספר חודשים. במהלך השנה השלימה התקשרויות עם חוות נוספות לרבות חתימת חוזה בבלעדיות לרכישת כל התוצרת מחווה המגדלת כבר היום, המאפשר לה מבחר זנים וחומרי הגלם שאיתם עובדת החברה עד להשלמת חוות עמית.

 

ההסכם עם מרנובה הוא לאחר השלמת משלוח ראשון מקנדה עבור חברת ’היליז’ של איל זילברמן ועמידה בבדיקות איכות מחמירות לתוצרת הקנאביס הרפואי של מרנובה. המשלוח הראשון של חברת היליז צפוי להיכנס לייצור בימים הקרובים במפעל ולהיות משווק על ידי יוניבו בבתי המרקחת . במהלך הרבעון השלישי החברה צופה כי תתחיל להפעיל את חוות עמית, הנמצאת בבעלותה, לצורך גידול וריבוי תוצרת קנאביס רפואי אשר תעובד במפעל החברה ותמכר בבתי מרקחת אשר גם בהן ליוניבו חלק – כך תשלים יוניבו שליטה בכל שרשרת הערך של הקנאביס הרפואי. 

 

יוניבו פועלת לייצר מוצרים בקצב של מאות ק"ג בחודש, בקצב עולה, במטרה להביא את המפעל להיקף ייצור של למעלה מ-40 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה. את התוצרת רוכשת יוניבו כיום ממספר חוות בישראל ומוצריה נמכרים ברשת הפצה המונה כ-90 בתי מרקחת.

 

יוניבו חתמה על הסכם עם בית מרקחת "כנרת" להקמת פעילות הפצה ללקוחות סופיים. "כנרת" חבר בקבוצת ניהול של כ-40 בתי מרקחת נוספים, הפרוסים במרכז הארץ, בצפונה ובדרומה. לפעילות המשותפת תהיה זכות ראשונים (ובאי מימושה תינתן זכות זו ליוניבו) לפנות לבתי מרקחת אלו על מנת להתקשר בהסכמי הפצה עימם, להקמת נקודות מכירה נוספות בהיקפי מכירה דומים. לחברה הסכמי מכירה של עד כ-20 טון קנאביס רפואי.

 

ליוניבו מפעל בבעלותה המייצר מוצרי קנאביס רפואי על פי האסדרה החדשה של משרד הבריאות בתקן GMP וכן מעבדת מו"פ מהגדולות בישראל המפתחת מוצרים עתידיים ופורמולציות מבוססות קנביס רפואי. החברה תפעיל במהלך רבעון שלישי את חוות ״עמית״, חוות קנאביס רפואי מהגדולות בישראל הנמצאת בבעלותה ותספק לה תוצרת, ללא תלות בחוות אחרות.

5 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  תפסיקו להקרין את הקנאביס

  ההקרנה הורסת טרפנים טובים לא משנה מאיפה תביאו קנאביס הוא עובר הקרנה לא שווה שקל

  מטופל 13/07/2020 02:08

 2. 2
  אל תדאג... זה תחום שמתפתח

  גם היצוא יגיע.. חוות עמית שטח 37 דונם.. מפעל שמייצר מוצרים בחדרים נקיים ולפי תקנים.. למרות שאני מופסד אני ישן בשקט בלילה 10 שנים קדימה לדעתי המניה שווה לפחות פי 30 מהיום.. למסגר ולשמור .. אין כמובן באמור המלצה כלשהי
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Rob38 12/07/2020 20:59

 3. 3
  אני גם נדהם. יבוא במקום יצוא

  אולי פעם יהיה לי האומץ לשאול את פרופסור שמחון מאיפה הביא את המספר 4 מיליארד דולר יצוא. לפעמים מגיע לסופר בשכונה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 12/07/2020 17:32

 4. 4
  עצוב|14|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 12/07/2020 17:27

 5. 5
  פשוט חברה מדהימה

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Rob38 12/07/2020 16:41