אינטליקנה גייסה 3.65 מיליון שקל במניות ואופציות מגופים מוסדיים

הגיוס מיועד להון חוזר למכירת קנאביס רפואי; מימוש מלא של האופציות בעסקה יכניס לאינטליקנה סכום נוסף של כ-4.5 מיליון שקל

חדשות ספונסר 06/07/2020 14:51

א+א-

חברת הקנאביס אינטליקנה מודיעה על הנפקה פרטית חסומה במניות ואופציות. הגיוס המיידי עמד על 3.65 מיליון שקל, כאשר מחיר כל מניה עומד על  2 שקלים. מימוש מלא של האופציות במחיר מימוש של 2.5 שקל, יזרים לחברה עוד 4.5 מיליון שקל. תקופת מימוש האופציות במסגרת הסכמי ההשקעה עומדת על 30 חודשים ממועד הקצאתן. הגיוס מיועד לצורך הון חוזר למכירת תוצרת הקנאביס הרפואי ברמת פרימיום.

 

לחברה מתקן מסחרי בשרון, בתקן IMC-GAP ובשטח של 5.5 דונם עם כושר ייצור של כ-10 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה. לאחר קבלת אישור מהיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות להכנסת למעלה מ-40 אלף צמחי קנאביס רפואי, החברה שותלת באופן מדורג את כל היקף המתקן.

 

במתקן פועלות מערכות בקרת אקלים מתוחכמות המספקות יכולות שליטה בכמות והיקף האור, כולל תאורה חכמה בעלות טכנולוגיה ייחודית לגידול קנאביס רפואי וכן שליטה בתנאי גידול לרבות התאמה וויסות טמפרטורה ותנאי לחות.

 

הטכנולוגיות שהוטמעו במתקן מייצרות תנאים לגידול מהיר והדיר של קנאביס רפואי. לחברה הסכמים מסחריים עם מספר חברות בתעשייה ובתי מרקחת והנהלת החברה ממשיכה לבנות שיתופי פעולה והסכמים עם גורמים נוספים למכירת כלל התוצרת מהמתקן.

 

לצד פעילות הקנאביס הרפואי בישראל, לאינטליקנה הסכמים עם ’מורז’ ו’בר מגן’ לפיתוח ומכירת מוצרים מבוססי CBD בשווקים מחוץ לישראל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה