אינטרקיור: קנדוק התקשרה בהסכם לאספקת כ-3.3 טון מוצרי קנאביס

ההסכם עם בית מרקחת מוביל בישראל; סך הסכמי האספקה המחייבים של החברה נאמד במאות מיליוני שקלים

חדשות ספונסר 06/07/2020 09:58

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטרקיור מדווחת כי חברת הבת קנדוק, התקשרה בהסכם עם בית מרקחת מוביל, המחזיק בנתח משמעותי בשוק הקנאביס הרפואי בישראל, לאספקת כ-3.3 טון מוצרי GMP לתקופה של 24 חודשים. הסכם זה מצטרף לשורה של הסכמי אספקה מחייבים עליהם חתמה קנדוק והנאמדים בהיקף כספי כולל משמעותי המגיע לכדי מאות מיליוני שקלים.

 

קנדוק תספק לבית המרקחת מוצרים סופיים בתקן GMP, זאת במסגרת המחירים המוסכמים שנקבעו בין הצדדים. המוצרים הסופיים יועברו ממערך הייצור של קנדוק, למפיצים המורשים שדרכם יופצו המוצרים לבית המרקחת. למיטב ידיעת החברה בית המרקחת המוביל מחזיק בנתח שוק משמעותי בשוק הקנאביס הרפואי.

 

הרחבת מערך ההפצה של קנדוק מאפשר להנגיש לקהל המטופלים את מוצרי ה-GMP באמצעות בתי המרקחת המובילים הפרוסים בכל רחבי הארץ ומייצר לחברה מסגרת הזמנות רציפה.

 

קנדוק דיווחה ברבעון הראשון של 2020 על צמיחה משמעותית בהכנסותיה, על גידול בכושר הייצור המקסימלי עם התחלת הפעלתו של מתקן הייצור הדרומי, על הרחבה של היקפי יבוא קנאביס רפואי לישראל בהמשך לחתימה על הסכם אסטרטגי עם אורגניגרם הקנדית, וכן על קבלת הסמכה לתקן GACP כחלק מהיערכות החברה לתחילת יצוא קנאביס מישראל ולמימוש אסטרטגיית הצמיחה הבינלאומית של החברה.

 

לקנדוק שיתוף פעולה אסטרטגי עם ענקית הקנאביס העולמית Tilray המעמיד לרשות קנדוק יכולות הפצה וגישה לשווקים בינלאומיים מרכזיים, הסכמים עם בתי מרקחת מורשים למכירת קנאביס רפואי בין היתר עם רשת בתי המרקחת הגדולה בישראל, סופר-פארם. בנוסף, לחברה שיתופי פעולה והסכמי ייצור בדנמרק ובגרמניה, וכן הסכמים להגדלת כושר הייצור בישראל.

 

לקנדוק מזכר הבנות עם חברת סלקט, הנסחרת בנאסד"ק, למסחור חלק מהידע והקניין הרוחני של קנדוק ולקידום פעילות בתחום הפחתת מינון תרופות אופיאטיות. בנוסף חתימה על הסכם מחייב תאפשר מיזוג בין שתי החברות, באופן שיאפשר את רישומה למסחר של קנדוק בנאסד"ק.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה