פורסייט קיבלה שתי הזמנות מאלביט מערכות

אלביט מערכות היא הלקוח המסחרי הראשון של פורסייט; ההכנסות משתי ההזמנות צפויות להגיע לעשרות אלפי דולרים

חדשות ספונסר 02/07/2020 15:20

א+א-

חברת פורסייט הדואלית, המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב הודיעה היום כי קיבלה שתי הזמנות לפיתוח והתאמה של מוצרים מחברת אלביט מערכות יבשה בע"מ, חברה בת של אלביט מערכות.

 

אלביט מערכות היא הלקוח המסחרי הראשון של פורסייט. פורסייט תספק אבטיפוס של מערכת QuadSight עם יכולות גילוי בשדה ראייה רחב המתוכננת לעמוד בדרישות של אלביט. ההכנסות משתי ההזמנות צפויות להגיע לעשרות אלפי דולרים.

 

אלביט הזמינה את שירותי הפיתוח וההתאמה של המוצר בעקבות בדיקות יסודיות של אבטיפוס למערכת QuadSight .היכולת של פורסייט לבצע שינויים טכנולוגיים במערכת שלה בהתאם לדרישות הלקוח מאפשרת לחברה לספק פתרונות בהתאמה אישית העשויים להתאים לשווקים שונים.

 

הזמנות אלה הינן חלק מההסכם המסחרי שנחתם עם אלביט מערכות, בחודש יוני 2019, אז דיווחה החברה כי אלביט מתכוונת לשלב את תוכנת עיבוד התמונה של פורסייט במוצריה, מערכותיה ובפתרונותיה, ולשווק אותה ברחבי העולם. התוכנה תוטמע בכלי רכב קרקעיים צבאיים וביטחוניים בעלי גלגלים, לרבות כלי רכב בלתי מאוישים.

 

הגרסה המותאמת של האבטיפוס למערכת QuadSight, משפרת את הנהיגה הן בכבישים והן בתנאי שטח ומאפשרת למערכת לסרוק אזורים רחבים יותר ולאתר עצמים נוספים בהמשך הדרך. יכולות אלה מאפשרות למערכת קבלת ההחלטות של רכב אוטונומי לקבל החלטות מדויקות יותר בזמן אמת. התאמה טכנולוגית זאת של האבטיפוס למערכת QuadSight עשויה לתת מענה גם לצרכים של פלחי שוק שונים, כגון רכבים לציוד כבד, משאיות ומכוניות נוסעים.

 

"הזמנות אלה מהוות אבן דרך מסחרית משמעותית הן במפת הדרכים העסקית שלנו והן במערכת היחסים עם שותפתנו אלביט מערכות. כניסה לשלב פיתוח מוצרים הכולל התאמה אישית של מערכת הראייה הממוחשבת הייחודית שלנו ללקוחות קצה פוטנציאליים מסמלת את השלב הבא בשיתוף הפעולה שלנו עם אלביט מערכות ותאפשר לנו להרחיב את הנוכחות שלנו בשוק הביטחונית" אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט.

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה