יונה עובדיה מסיים את תפקידו כמנכ”ל גילת

עדי צפדיה יכהן כמנכ"ל החברה הזמני במקביל לתפקידו כסמנכ"ל האינטגרציה ויפקח על תהליך המיזוג עם Comtech

חדשות ספונסר 02/07/2020 15:04

א+א- 2

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), דיווחה היום כי יונה עובדיה מסיים את תפקידו בתור מנכ"ל גילת באופן מיידי. עדי צפדיה, סמנכ"ל הכספים של החברה וסמנכ"ל האינטגרציה יכהן כמנכ"ל החברה הזמני. מר עובדיה ימשיך כיועץ לחברה וימשיך לסייע בתהליך המיזוג עם Comtech.

 

עובדיה שימש כמנכ"ל החברה משנת 2016, אז החליף את דב בהרב (יור דירקטוריון החברה) ששימש כמנכ"ל זמני במשך שנה. עובדיה הצטרף לגילת ב-2015. קודם לכן עבד באמדוקס במשך 30 שנה והיה חבר ההנהלה הבכירה של החברה.

 

דב בהרב, יו"ר דירקטוריון החברה, אמר: "בשם כלל דירקטוריון החברה, אנו רוחשים הערכה רבה לתרומתו של יונה עובדיה בהובלת גילת בארבע השנים האחרונות, אשר במהלכן השיג תוצאות מרשימות והפך את החברה לשחקנית רווחית ומשמעותית בשוק התקשורת הלוויינית, ובייחוד בתחומי התמסורת הסלולרית, התקשורת הניידת ולאחרונה גם בשוק הלוויינים המשייטים במסלול שאינו גאוסטציונרי (NGSO)".

 

יונה עובדיה, אמר: "אני רוצה להודות לעובדים ולצוות ההנהלה של גילת על המאמצים וההישגים האדירים אשר הביאו אותנו לנקודה זו. יש לי אמון רב בגילת ובטכנולוגיה החדשנית שלה, ויותר מכך ביכולות המרשימות, המקצועיות והמסירות של עובדי גילת ו - Wavestream ברחבי העולם, אשר אני בטוח כי ימשיכו להניע את גילת להצלחה רבה. כמו כן אבקש לנצל את ההזדמנות להודות ליו"ר דירקטוריון גילת וכן לכל חברי הדירקטוריון על האמון והתמיכה במהלך ארבע השנים האחרונות ולאחל לגילת הצלחה רבה תחת ידיו האמונות של עדי צפדיה".

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  בעיני בשורה חיובית |12|

  נראה איך האינדאינים יגיבו .. |10|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  biomedi 02/07/2020 15:46

 2. 2
  מסביר את חולשתה... למרות המכירה ש..

  כן או לא...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  dordor1974 02/07/2020 15:12