קנדוק קיבלה הזמנה מחייבת מ-Tilray ליצוא מסחרי ראשון

החברה החלה בתהליכי קבלת היתר היצוא מישראל; עם קבלת אישור היצוא החברה תפחית את מחיר מוצרים אלו למטופלים בישראל

חדשות ספונסר 02/07/2020 10:36

א+א- 1

חברת אינטרקיור מודיעה כי קנדוק, החברה הבת בבעלות מלאה, קיבלה מ-Tilray, מהחברות המובילות בעולם בתחום הקנאביס, הזמנה מחייבת ליצוא מוצרי קנאביס רפואי במסגרת ההסכם האסטרטגי שנחתם בין שתי החברות.

 

בהתאם פנתה קנדוק למשרד הבריאות לקבלת רישיון יצוא מסחרי ראשון מישראל. Tilray מסרה לקנדוק הצעה מחייבת לרכישה ראשונית של מוצרי קנאביס רפואי של קנדוק ליצוא לפורטוגל, כחלק מהסכם יצוא קיים בין החברות בהיקף של 5 טון יצוא עוד ב-2020.

 

ככל הידוע לחברה, Tilray אוחזת בכל הרישיונות הנדרשים לייצור, שיווק, יצוא ויבוא של מוצרי קנאביס רפואי וכן מערך הפצה מהגדולים בעולם. החברה מבקשת להדגיש כי מוצרים אלו אינם נמצאים במחסור בישראל וכי עם קבלת אישור היצוא החברה תפחית את מחיר מוצרים אלו למטופלים בישראל.

 

בקשת היצוא הינה בהמשך להתפתחויות שחלו בישראל בחודשים האחרונים והיערכות קנדוק ליצוא מוצריה, לרבות כניסת צו יצוא חופשי להסדרת יצוא מוצרים על ידי משרד הכלכלה וקבלת תקן GACP למתקן הצפוני של החברה.

 

התקן (GACP) פותח בפני החברה אפשרות יצוא למדינות האיחוד האירופי של מוצרי הקנאביס הרפואי של החברה. בכך משלימה קנדוק צעד חשוב נוסף באסטרטגיית הצמיחה, באמצעות שיתופי פעולה עם החברות המובילות בעולם, לצד היערכותה ליצוא ראשון של מוצרים מישראל עם השלמת תיקון תקנות היצוא על ידי הממשלה וקבלת היתר היצוא.

 

קנדוק פועלת לבסס את מעמדה כשחקנית מובילה ומשמעותית בתחום הקנאביס לשימוש רפואי בארץ ובעולם ומקדמת פעילות עסקית במדינות בעלות רגולציה המאפשרות פעילות של קנאביס לשימוש רפואי. בקשת היצוא מהווה צעד משמעותי מבחינת הנהלת קנדוק לפתיחת שערי היצוא מישראל ולמימוש ההסכם האסטרטגי עם Tilray המספק לקנדוק גישה לשווקים קיימים ופוטנציאליים בהם פועלת Tilray.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אבל קנדוק מייבאים לארץ - מה ייצאו?

    שרון 20/07/2020 09:09