רני צים קיבל היתר שליטה בפי.אל.טי פייננס

רשות שוק ההון העניקה לחברה גם רישיונות מורחבים לעסוק במתן אשראי ואישרה את מינויו של מנכ"ל החברה יהל בן סירה

חדשות ספונסר 01/07/2020 09:38

א+א- 1

דירקטוריון חברת פי.אל.טי פיננסים, הפועלת בתחום האשראי החוץ בנקאי, הודיע היום כי רשות שוק ההון העניקה לרני צים היתר שליטה בחברת פי.אל.טי פיננסים, וכעת יעמוד שיעור ההחזקה שלו בחברה על 51.39%.

 

ההודעה מגיעה בהמשך לדיווח מתחילת פברואר, במסגרתו רכש רני צים דרך חברות פרטיות, וללא קשר לחברת הנדל"ן הציבורית, מניות בהיקף של כ-3 מיליון שקל משרון פלאצ’י, לצד אופציות בהיקף של כ-150 אלף שקל, בדרך לקבלת השליטה בחברה.

 

במקביל, העניק המפקח על נותני השירותים הפיננסיים ברשות שוק ההון רישיונות מורחבים לחברה לעסוק במתן אשראי ובמתן שירות בנכס פיננסי. הרישיונות כוללים הרשאה לחברה לעסוק באותם עיסוקים שנכללו ברישיונותיה הקודמים של החברה.

 

בנוסף, אישרה הרשות את מינויו של יהל בן סירה (35) לתפקיד מנכ"ל החברה, שייכנס לתוקף החל מה-1 ביולי 2020. בן סירה, נשוי +1 ורו"ח בהשכלתו, כיהן בשלוש השנים האחרונות כסמנכ"ל הכספים של אופיס דיפו, שנמצאת גם היא בשליטת מר רני צים. המינוי כפוף לאישור האסיפה הכללית של החברה שתתקיים ביום ה- 1.7.2020.

 

קודם לתפקידו באופיס דיפו, כיהן בן סירה כחשב של חברת "קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ".

 

פי.אל.טי פיננסים הינה חברה ציבורית, אחת מבין החברות הפועלות כיום בתחום האשראי החוץ-בנקאי בבורסת ת"א, והיא נסחרת לפי שווי שוק של כ-34.3 מיליון שקל נכון ל30.6.20.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תהיו מוכנים טיסה בהצלחה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    glx555 01/07/2020 10:07