נכסים ובנין: ההפסד הנקי ברבעון היה 144 מיליון ש”ח לעומת רווח של 53 מיליון ש”ח ברבעון המקביל אשתקד

על פי החברה עיקר ההפסד נובע מהשפעת נגיף הקורונה: ירידה בשווי תיק ניירות הערך של החברה וירידת ערך בשווי ההוגן של נכסי הנדל"ן של החברה

מערכת ספונסר 29/06/2020 17:05

א+א-

נכסים ובנים דיווחה היום על תוצאות הרבעון הראשון לשנת 2020; ההפסד הנקי ברבעון היה 144 מיליון ש"ח לעומת רווח של 53 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. לדברי החברה, עיקר ההפסד נוצר בהשפעת נגיף הקורונה: ירידה בשווי תיק ניירות הערך של החברה, וירידת ערך בשווי ההוגן של נכסי הנדל"ן של החברה, ברובו בגין שוויו ההוגן של מגדל HSBC.

ההכנסות משכר דירה הסתכמו ברבעון ב - 71 מיליון ש"ח לעומת 73 מיליון ש"ח ברבעון המקביל ב - 2019. ה - NOI ברבעון הראשון השנה היה 41 מיליון ש"ח לעומת 39 מיליון ש"ח ברבעון המקביל. ההכנסות ממגורים עמדו על 35 מיליון ש"ח לעומת 91 מיליון ש"ח ברבעון הראשון ב - 2019.

"אין ביכולתה של החברה להעריך את ההשפעה של נגיף הקורונה על פעילותה, שכן הדבר תלוי בהתפתחויות עתידיות שאינן ניתנות לחיזוי בתקופה זו. החברה מעריכה כי איתנותה הפיננסית ומצב נכסיה, יתרת המזומנים שלה ותזרים המזומנים השוטף אותו היא מייצרת, יאפשרו לה להמשיך ולממן את פעילותה ולעמוד בהתחייבויותיה", נכתב בפתיחת הדוח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה