הכשרת הישוב חתמה הסכם מימון עם הפניקס בהיקף של עד 117 מיליון ש”ח

ההסכם יסייע לחברה לממן פרויקט פינוי בינוי בצפון תל אביב; הקמת הפרויקט צפויה להתחיל בחודשים הקרובים

חדשות ספונסר 29/06/2020 11:39

א+א-

קבוצת הכשרת הישוב ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית ומדווחת היום כי חתמה עם הפניקס חברה לביטוח על הסכם למימון פרויקט תמ"א 38/2 ברחוב ליסין 23 ת"א בהיקף של עד 117 מיליון שקל. הפרויקט, הממוקם במיקום אטרקטיבי בצפון ת"א, כולל בניין בן 7 קומות ובו 17 יחידות דיור. בכל קומה 2 דירות בלבד.

 

הפרויקט נמצא ערב קבלת היתר הבניה, כאשר תהליך השיווק כבר החל, והקמת הפרויקט צפויה להתחיל בחודשים הקרובים.

 

הפרויקט מיוצג על-ידי עו"ד גיא פרבמן ממשרד גיא פרבמן, רשף ושות’, וע"י עו"ד ארז תיק, ראש מחלקת נדל"ן ומלונאות במשרד ליפא מאיר לעניין הסכם המימון. הפניקס יוצגה ע"י עורכי הדין רונן מאור ודין ארבוב ממשרד פירון.

 

בנוסף, במהלך החודש אישרה להפקדה הוועדה המחוזית בחיפה את תכנית פינוי בינוי במערב קריית ים שמקדמת הכשרת הישוב להקמת כ-1,450 יחידות דיור. הפרויקט משתרע על שטח של כ-40 דונם, ובמסגרתו ייהרס מתחם של 6 בנייני רכבת הכולל 224 יחידות דיור, ובמקומם תיבנה שכונה חדשה הכוללת 14 בניינים חדשים של כ-1,450 יחידות דיור לצד שטחים ציבוריים.

 

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "מדובר בפרויקט בוטיק של הכשרת הישוב במיקום אטרקטיבי ומבוקש בצפון ת"א. הקבוצה ממשיכה במקביל לקדם מתחמים נוספים ומשמעותיים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ.

 

הכשרת הישוב צפויה להתחיל עוד השנה בבנייתו של פרויקט התחדשות עירונית גדול נוסף בחולון. זרוע ההתחדשות העירונית תמשיך להיות מנוע צמיחה חשוב ואסטרטגי של החברה בשנים הבאות".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה