ישראכרט חתמה על הסכמים לקבלת אשראי בהיקף של 1.55 מיליארד ש”ח

עם סיום ההיפרדות מבנק הפועלים ישראכרט משפרת נזילות ומגוונת את מקורות המימון; בחודשים האחרונים חתמה החברה על הסכמי אשראי בהיקף כולל של 2.6 מיליארד ש"ח

חדשות ספונסר 29/06/2020 10:51

א+א-

חברת כרטיסי האשראי ישראכרט מדווחת הבוקר כי חתמה על הסכמי אשראי עם תאגידים בנקאיים שאינם בנק הפועלים, שהיה בעל השליטה בחברה עד חודש מרץ האחרון, על הסכם לקבלת מסגרות אשראי בסכום של עד 1.1 מיליארד שקל בריבית משתנה צמודה לפריים בטווח של 0.35%-1.2%. 

 

מסגרות האשראי ניתנות לניצול תוך שנה ומיועדות למימון הפעילות השוטפת של החברה. בנוסף, חתמה החברה עם התאגיד הבנקאי על הסכם לקבלת הלוואה בסך של כ-150 מיליון שקל למשך 3 שנים בריבית משתנה (הצמודה לפריים) בטווח של 0.6%-1.6%.

 

זאת ועוד, היום הודיעה החברה על חתימת הסכם עם תאגיד בנקאי נוסף שאינו בנק הפועלים, להגדלת מסגרת אשראי מובטחת בסך של כ-300 מיליון שקל בריבית משתנה צמודה לפריים בטווח של 0.35%-1.2%. כך שההיקף הכולל של מסגרת האשראי המובטחת מאותו תאגיד בנקאי יסתכם לכ-1.6 מיליארד שקל.

 

בנוסף, בחודש מאי 2020 חתמה החברה עם תאגיד בנקאי נוסף על הסכם לחידוש מסגרת אשראי מובטחת בסך של כ-700 מיליון שקל למשך שנה נוספת וללא שינוי בתנאי המסגרת.

 

ערן וקנין, סמנכ"ל הכספים של ישראכרט: "אנו שמחים לדווח על חתימת הסכמים לקבלת מסגרות אשראי חדשות בהיקף משמעותי של עד כ-1.4 מיליארד שקל, לצד הלוואה בנקאית בסך של כ-150 מיליון שקל.

 

אשראים אלו מתאפיינים בריבית אטרקטיבית, על אף הימצאותנו בסביבה עסקית מאתגרת, ויחד עם הסכמים קודמים לגבי קווי אשראי עליהם חתמנו לאחרונה, הם משפרים את הנזילות הפיננסית ומרחיבים את מקורות המימון של החברה. זאת, תוך חיזוק היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית, בהמשך להיפרדות מבנק הפועלים שהושלמה בחודש מרץ השנה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה