קאנומד רכשה בית מרקחת ומנהלת מו”מ לרכישת שני בתי מרקחת נוספים

באמצעות חברת מקס פארם מנהלת קאנומד מו"מ לרכישת בית מרקחת במרכז הארץ ובדרומה בתמורה להקמת פעילות אחסון ומכירה של קנאביס

חדשות ספונסר 24/06/2020 12:22

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קאנומד הנמצאת בשליטת האחים מנור וכפיר גינדי, דיווחה אמש על רכישה של בית מרקחת בפתח תקווה. בכוונת החברה לפעול לכך שניתן יהיה למכור בבית המרקחת קנאביס רפואי, בכפוף לקבלת כל ההיתרים והאישורים הנדרשים.

 

קאנומד תרכוש ממוכר בית המרקחת את מלוא הפעילות, לרבות המלאי והציוד הקיים בו. אחד התנאים להסכם הוא המחאת הסכמי האספקה של בית המרקחת מול קופות חולים מכבי ולאומית לחברה. מועד השלמת העסקה יחול במועד התקיימות תנאי זה.

 

החברה לא מפרסמת את הסכום בו מתבצעת הרכישה אך מציינת כי "החברה תשלם למוכר סכום שאינו מהותי לחברה". עוד מבהירה החברה כי המוכר יהיה זכאי לקבל את שווי המלאי שיימכר לחברה בהתאם לספירת מלאי שתיערך במועד ההשלמה.

 

בנוסף, מנהלת החברה משאים ומתנים עם עוד מספר בתי מרקחת ברחבי הארץ. בעזרת חברת מקס פארם שהחברה מחזיקה בעקיפין ב-55% מהזכויות, מנהלת קאנומד משא ומתן לרכישת 51% מזכויות בית מרקחת נוסף במרכז הארץ בתמורה להקמת פעילות אחסון ומכירה של קנאביס על ידי החברה בבית המרקחת.

 

מו"מ נוסף מתנהל עם בית מרקחת בדרום הארץ במסגרתו צפויים הצדדים להקים מחלקת קנאביס רפואי בבית המרקחת, לאחסון ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי למטופלים מורשים. אם עסקה זו תושלם, השותפות תחלוק ברווחי מחלקת הקנאביס, בשיעור של 50%.

 

תחת הקבוצה פועלים כבר בתי מרקחת בחולון ובראשון. הכנסותיו של בית המרקחת בחולון מוערכות ב-22 מיליון ש"ח לשנת 2020. החברה מנהלת מגעים לרכישת זכויות בבתי מרקחת נוספים, מאחר שהיא רואה יתרון בפעילות בכל שרשרת הערך החל ממחקר ופיתוח, דרך הריבוי והגידול ועד הצרכן הסופי, הן בשל השאת הרווחים עד לצרכן הסופי והן בשל היכולת לטייב ולהתאים את מוצרי החברה למטופלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה