סוכנות הביטוח איילון נאמנים רוכשת 40% מהייטק סוכנות לביטוח

העסקה קיבלה את אישור הפיקוח על הביטוח; להייטק שיתוף פעולה אסטרטגי עם מועדון הייטק זון המונה כ-250 אלף לקוחות

חדשות ספונסר 24/06/2020 12:20

א+א-

איילון נאמנים, חברת הבת של איילון חברה לביטוח ממשיכה להרחיב את פעילותה במגזר ההיי-טק ובפתרונות ביטוח דיגיטליים ורוכשת 40% ממניות הייטק סוכנות לביטוח. סוכנות הייטק מנוהלת ע"י ירון בר-און ודני אברהם שהיו בעבר סמנכ"לים במבטח סימון והסוכנות נבחרה ע"י מועדון הצרכנות הגדול הייטק זון כספק מוצרי ביטוח מועדף ומוביל.

 

איילון נאמנים, חברת הבת של איילון חברה לביטוח מנוהלת ע"י אסף אלמקיאס ויש לה כ – 160 אלף לקוחות. הייטק סוכנות לביטוח פועלת מאז 2015 מתמחה בפיתוח ושווק פתרונות ביטוח דיגיטליים ייחודיים ומשרתת למעלה מ – 20 אלף לקוחות ומאות מעסיקים. הסוכנות מקיימת שיתוף פעולה שיווקי אסטרטגי עם מועדון הלקוחות הייטק זון המונה כיום למעלה מ – 250 אלף חברים.

 

מנכ"ל איילון נאמנים, אסף אלמקיאס ברך על השלמת העסקה וציין כי: " האסטרטגיה של איילון נאמנים לשנים הקרובות קובעת שילוב של צמיחה אורגנית לצד רכישות ושיתופי פעולה עם סוכנויות ומיזמים. המנהלים המצוינים והמנוסים של הסוכנות יחד עם קהל הלקוחות הייחודי של הייטק זון , מהווים עבורנו פלטפורמה דיגיטלית עם פוטנציאל צמיחה משמעותי. נאמנים תעמיד את המעטפת התפעולית והטכנולוגית וכן את הכלים המתקדמים של החברה כתשתית להמשך הפיתוח והרחבת הפעילות בסוכנות הייטק."

 

עוד ציין אלמקיאס כי "איילון נאמנים בוחנת בימים אלה השקעה בסוכנויות ביטוח נוספות וזאת כחלק מאסטרטגית קבוצת איילון ובמסגרת הרחבת פעילותנו בתחומי הביטוח הכללי" 

 

ירון בר-און, מנכ"ל משותף ומנהל העסקים של הייטק סוכנות לביטוח מציין כי: "צירוף קבוצת איילון כשותפה אסטרטגית מסייע בהגשמת החזון העסקי והטכנולוגי של החברה אשר מתמחה במתן שירותים להיטקיסטים פועלת עם אוכלוסיית ייעד אינטליגנטית, מתוחכמת, שפתוחה לחדשנות ויודעת לבצע את הבחירות הנכונות בעצמה.

 

אנו בהייטק ביטוח הצלחנו לגייס בזמן קצר למעלה מ 20,000 לקוחות ונמשיך לשאוף להיות הבחירה המועדפת ע"י כל פרט תוך מתן מעטפת שירותים, פתרונות תחרותיים ומוצרים מתקדמים בכל תחומי ביטוח: חיים, בריאות, כללי וכמובן החיסכון הפנסיוני והפיננסי אותם צורך ההיטקיסט. 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה