קרדיט: דורון מיטרני

מתמתנות העליות בתל אביב, מדד הבנקים יורד 0.9%

המדדים המובילים עולים בשיעור קל של 0.1%; אופקו מטפסת 9.6%; טבע מוסיפה 4%; עליות שערים באירופה, דקס מזנק 2.6%; החוזים העתידיים נסחרים בעליות של עד 0.8%

מערכת ספונסר 23/06/2020 12:12

א+א-

הבורסה המקומית מתנהלת בעליות שערים קלות, על רקע הנעילה החיובית בניו יורק אמש והעליה בחוזים העתידיים. מדד תל אביב 35 עולה 0.1%, כך גם תל אביב 125 , מדד הבנקים נחלש 0.9% , מדד הנפט נסחר ללא שינוי בירידה של 0.05% ומדד הנדל"ן יורד 0.5%.

 

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי בדולר רציף ובפער חיובי על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית טבע בפער חיובי של 3.51%, מניית לייבפרסון בפער חיובי של 1.74%, מניית אורמת טכנו בפער שלילי של 1.39%, מניית אלביט מערכות בפער שלילי של 1.12%.

אמש לאחר סיום המסחר בתל אביב דיווחה בזק על התפטרותו של שלמה רודב מתפקיד דירקטור ויו"ר הדירקטוריון של החברה. ההתפטרות נכנסה לתוקף מיידית, לאחר יותר משנתיים בהן כיהן רודב בתפקיד.

דוחות עדיקה: ההכנסות ברבעון הראשון לשנת 2020 הסתכמו בכ - 42.8 מיליון ₪, עלייה של כ - 69%, לעומת כ - 25.4 מיליון ₪ אשתקד. ההפסד הנקי ברבעון הסתכם בכ - 0.9 מיליון ₪ בדומה לרבעון המקביל בשנה שעברה.

הראל פיננסים בסקירה השבועית: "מתכוננים לגל השני של וירוס הקורונה, ממליצים להתמקד בסקטורים "החסינים", בעיקר מסקטור הטכנולוגיה".

יוניבו קיבלה אישור לייבא קנאביס מקנדה. החברה תייבא ותעבד 208 ק״ג תפרחות קנאביס רפואי ממתקן אינדור של חברה קנדית לכדי מוצרים סופיים איכותיים.

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של 130 מיליון שקל עם משרד הביטחון. החוזה עבור תפעול, תחזוקה ומתן שירותים למטוסי האימון T-6 של חיל האוויר הישראלי.

מסקירת לאומי: ”הביקוש העולמי לנפט החל להתאושש, אך מידת התאוששות הביקוש איטית. מידיעות שונות נראה שרוסיה מעוניינת שמחיר נפט מסוג BRENT יגיע לסביבות ה - 50 דולרים לחבית, מאחר ובמחיר זה הממשל יכול לממן את התקציב השנתי של הממשלה".

מגוריט רוכשת 80 דירות בכ - 203 מיליון שקלים. החברה תנפיק למוכרות מניות בהיקף של כ - 40.6 מיליון ₪, לפי מחיר של 7.5 ₪ למניה, המשקף פרמיה של כ - 50% על מחיר המניה בבורסה.

 מיקרונט השלימה גיוס בסך 4 מיליון ₪ בהנפקת מניות לציבור. הגיוס יאפשר את הגדלת צבר ההזמנות של החברה באמצעות פיתוח עסקים גם במתכונת התקשרויות OEM עם יצרני רכבים וספקי Tier1.

 בזן מחזקת את יציבותה הפיננסית: החברה חותמת על כתב ויתור עם הבנקים במסגרתו הקלו הבנקים על אמת מידה חוב ל –EBITDA , בה נדרשת הקבוצה לעמוד עד לסוף שנת 2020.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה